Tovar vám bude doručený vybraným dopravcom na Vašu adresu. Expedujeme do 1 pracovného dňa. Dodanie max do 3 pracovných dní.

Weird West: Definitive Edition Deluxe Nintendo Switch

Výrobca: U&I Entertainment
EAN: 5056635603029
Platforma: Nintendo Switch
Dostupnosť: Nie je skladomNie je skladom
Jazyk: English
Odporúčaný vek: 16+
Dátum vydania: 22.9.2023
56.90
S DPH
Bez DPH: 47.42
DPH: 20 %
Nedostupné
Nie je skladom

POPIS

Prežite a odhaľte tajomstvá Divného západu prostredníctvom prepletených osudov jeho nezvyčajných hrdinov v akčnej RPG od spolutvorcov hry Dishonored a Prey.
Objavte temné fantasy pretvorenie Divokého západu, kde muži zákona a pištoľníci zdieľajú hranice s fantastickými bytosťami. Vydajte sa na cestu pôvodnými príbehmi skupiny atypických hrdinov, zapísaných do legiend rozhodnutiami, ktoré urobíte v neľútostnej krajine. Každá cesta je jedinečná a prispôsobená uskutočneným akciám – séria príbehov s vysokým stupňom, kde záleží na všetkom a svet reaguje na vaše rozhodnutia. Vytvorte si skupinu alebo sa vydajte sami do mimozemských hraníc Divného západu a urobte si z každej legendy svoju vlastnú.

Charakteristika:
• Weird West: Dark Fantasy reimaginácia Divokého západu, kde muži zákona a pištoľníci zdieľajú hranice s fantastickými bytosťami, z ktorých každý hrá s vlastnými pravidlami a vlastnými zvláštnymi motívmi.
• Prepletené osudy: Objavte svet prostredníctvom pôvodných príbehov rôznych postáv, pohybujte sa od cesty jednej postavy k ďalšej, až kým sa všetky nezblížia v poslednej kapitole.
• Zážitok na mieru: Každý priebeh hry je jedinečný, pretože hra prispôsobuje príbeh činom a minulým rozhodnutiam hráča, aby vytvoril ideálny dramatický oblúk.
• Immersive Sim: Weird West podporuje rôzne štýly hry v simulovanom svete sandbox, kde postavy, frakcie a dokonca aj miesta reagujú na rozhodnutia hráča.
• Vysoké stávky: Hráči čelia brutálnym rozhodnutiam a následkom, ktoré sa nedajú vrátiť späť – vrátane smrti.
• Definitive Edition na PS5 bude obsahovať rozlíšenie 4K a 60 snímok za sekundu.

Chvála chvály:
"Weird West viac než zodpovedá svojmu menu tým správnym spôsobom." – 8,5/10, Game Informer
"...úžasne reaktívna rotácia na klasický Fallout." - Brokovnica Rock Paper
„Vďaka slobode experimentovať s jeho svetom pri objavovaní je Weird West jednou z tých hier, ktoré pôsobia ako tajné a bojové ihrisko, aj keď rozprávajú päť väčšinou vážnych, dobre napísaných príbehov so zaujímavými rozhodnutiami a premysleným záverom. “ – 8/10, IGN
"Najbohatší a najpodivnejší herný svet na Západe... majstrovská hra s fascinujúcim súborom príbehov." – 9,5/10, PlayStation Universe

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.

Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Nikoleta M. (SK)

23.9.2023 10:05 ( 4 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • naozaj rýchle vybavenie
  • možnosti doručenia

Társi I. (HU)

21.9.2023 19:11 ( 5 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

I was ordered from Hungary and the proudcts are perfect condition! Absolutly fast shipping. I recommend all of my friends!


Jana Č. (CZ)

10.9.2023 19:30 ( 16 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.cz]

neskutečná rychlost odbavení objednávky a zaslání, děkujeme