Hry na XBOX One

Všetky XBOX One hry sú predávané formou digitálnych kľúčov.

Digitálny kľúč je 25 miestny kód, ktorý si jednoducho po doručení zadáte do svojej XBOX One konzoly. Môžete tak urobiť cez stránku www.xbox.com , kde po prihlásení zadáte možnosť uplatniť kód, alebo priamo cez konzolu v sekcii store a možnosti "add new code".

zobrazené: 1 - 18 z 57 produktovzobrazené: 1 - 18 z 57 produktov


Rozhodli ste sa spríjemniť si dlhé zimné večery hraním hier na XBOX One? Chcete potešiť vaše ratolesti novou Xbox One hrou, ktorou rozhodne nič nepokazíte? Nechajte sa inšpirovať nasledujúcimi tipmi a vyberte si tie pravé hry na Xbox One, ktoré vás privedú na úplne iné myšlienky!

FIFA 20 môže ponúknuť doteraz najplynulejšiu hrateľnosť s rýchlou odozvou ovládania. Nové techniky snímania pohybu a prechody medzi animáciami do jednotlivých snímok sú zárukou toho, že hra verne napodobňuje skutočný futbal! Skutočné pohyby hráčov, ich telesné proporcie, špičkové európske mužstvá či množstvo známych tvárí – áno, o tom je FIFA 20, ktorá vás ani tentokrát nesklame!

Hra Grand Theft Auto V na Xbox One je najambicióznejším projektom, na akom spoločnosť Rockstar Games kedy pracovala. Čo si určite zamilujete aj vy je, že Los Santos, rozľahlá a slnečná metropola, sa snaží zostať „nad vodou“ aj v čase ekonomickej neistoty a lacných reality šou. Traja kriminálnici sa snažia na tomto svete prežiť, a práve vy máte možnosť vžiť sa do ich situácie a zistiť, aké je to ocitnúť sa v strede lúpeží či nebezpečných okamihov.

Call of Duty, ako už samotný názov napovedá, bude zasadená do 2. svetovej vojny. Neoddeliteľnou súčasťou hry na Xbox One bude multiplayer, ktorý prinesie rad známych módov, ale aj novinku v podobe asimetrického režimu War, ktorý vás prenesie na bojisko najväčších bitiek 2. svetovej vojny. Ak sa chcete aspoň na chvíľu ocitnúť v koži vojaka, ktorý bojuje o vlastné prežitie a zároveň úspech, vedzte, že Call of Duty je presne to, čo hľadáte!


Alexander S. (SK)

17.11.2019 06:46 ( 22 hod dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

Vsetok soft bol zatial dodany bez vacsich problemov, obchod komunikuje

  • ako vzdy promtne riesenie a dodanie

Radek Z. (SK)

16.11.2019 10:22 ( 1 deň dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

Nemám výhrady :)

  • Rýchlosť
  • Spoľahlivosť
  • Bezproblémovosť

Richard Ť. (SK)

16.11.2019 09:42 ( 1 deň dozadu)
[Hodnotenie z Digihry]

Kúpil som si 3x random keys a prišli mi dva funkčné a jeden duplikát, ostatne dva som si pekne aktivoval na steam bez problému, len to čakanie na overenie účtu trvalo celkom dlho.

  • 1. 3x random keys a prišli mi dva funkčné a jeden duplikát
  • 2. čakanie na overenie účtu