Apex Legends Sezóna 3 Meltdown: dátum začiatku, nová mapa a ďalšie info
Apex Legends Sezóna 3 Meltdown: dátum začiatku, nová mapa a ďalšie info

Apex Legends Sezóna 3 Meltdown: dátum začiatku, nová mapa a ďalšie info

Za pár dní nám končí druhá sezóna v hre Apex Legends a pokračovanie bude rýchlejšie ako by ste čakali. Apex Legends sezóna 3, nazvaná Meltdown, je hneď za rohom.  Medzi sezónami nebude tentokrát prestávka, keďže sezóna 3 sa začne skoro okamžite po jej skončení. Podobne ako dve predchádzajúce sezóny sa očakáva, že sezóna 3 vydrží niekoľko mesiacov a do hry pribudne veľa nového obsahu spolu s Battle pasom. Hra získava novú mapu s názvom World's Edge a hráči budú mať nový režim PLAYGROUND. Spolu s mapou pribudne do zoznamu ďalšia nová legenda - Crypto a nová zbraň Charge Rifle.

 1. #Kedy začína Apex Legends Sezóna 3 ?
 2. #Kto je Crypto? - "Rodina navždy"
 3. #Aká je nová zbraň v sezóne 3 ?
 4. #Nová mapa?
 5. #Ako a čo získam s Battle pasom?

 

 

Každá sezóna Apex Legends prináša so sebou nový Battle pas, hrateľnú postavičku a exkluzívne kozmetické odomknutia. Aj keď prvá sezóna nebola až taká pôsobivá, okrem pridania adrenalínového feťáka Octana, tak sezóna 2 bola skvelým prínosom pre hru - pridaním novej legendy Wattson, podstatnej transformácie mapy, dvoch Legendových podujatí, úžitočných odmien za bitku, dva režimy v obmedzenom čase a nový režím RANKED mode.

 

Kedy začína Apex Legends Sezóna 3 ?

Sezóna 3 je naplánovaná na 1. októbra 2019. Vzhľadom na to, že sezóna 1 sa začala v marci a pokračovala až do júna, sezóna 2 sa začala v júli a bude pokračovať až do konca septembra, je pravdepodobné, že sezóna 3 bude tiež asi tri mesiace. Respawn ešte neoznámil oficiálny dátum ukončenia, ale sezóna 3 bude pravdepodobne pokračovať až do konca decembra alebo začiatkom januára 2020.

 

Kto je Crypto? - "Rodina navždy"

K ďaľším legendám sa pridáva nová postava nazvaná Crypto. Jeho hackerské schopnosti budú spojené s jeho abilitami.

 • Taktická: Aerial Drone - Dozorná kamera, trvajúca 40 sekúnd s dosahom 200 metrov. Môže byť zničená, dokáže otvárať dvere, vyzbierať bedne a vyzdvihnúť bannery spoluhráčov.
 • Pasívna: Neuro Link - Crypto a spoluhráči vidia, čo monitorovací robot detekuje až do vzdialenosti 30 metrov.
 • Ultimátna: Weapon Drone EMP - A jeho ultimátka? Je to impulz EMP, ktorý poškodzuje štít a spomaľuje nepriateľov. Pravdepodobne je to ako efekt spôsobený chôdzou cez jeden z plotov postavy Wattson, ale v oveľa väčšej miere.

 

Aká je nová zbraň v sezóne 3 ?

Sezóna 1 zaznamenala pridanie Havoca, útočnej pušky, ktorá môže prejsť na energeticky ľahký guľomet alebo ostreľovaciu pušku v závislosti od toho, ktorý attachment do neho vložíte. V sezóne 2 bola pridaná zbraň L-Star - zbrusu nový legendárny ľahký guľomet, ktorý hráči mohli nájsť len v padajúcich dropoch. Sezóna 3 pridá aj novú zbraň, ktorá by mala byť známa fanúšikom Titanfall a Titanfall 2.

Charge Rifle je prvou anti-titanovou zbraňou, ktorá sa má pridať do hry Apex Legends. Je to výkonný laserový kanón, ktorý musí byť nabitý skôr, ako môže strieľať, ale má obrovský dosah. Respawn nezverejnil presné informácie o verzii Charge Rifle v hre Apex Legends, ale ak je to niečo ako jeho náprotivok v Titanfall, ukáže sa, že je to jedna z najsilnejších sniperiek v hrách Battle Royale.

 

Nová mapa?

Podľa trailera sezóny 3 bude mapa tentokrát najväčšia, akú Apex Legends kedy videl. Nebudeme vidieť nové prírastky do mapy Kings Canyon, dostávame úplne novú mapu na úplne inej planéte. Respawn neodhalil žiadne konkrétne informácie o tejto novej mape, ale ako si môžeme všimnúť v traileri, bude nové mestské prostredie a jazdiaci vlak.

 

Ako a čo získam s Battle pasom?

Respawn nešpecifikoval presný obsah Battle Pass v sezóne 3, okrem toho, že bude obsahovať viac ako 100 položiek - rovnako ako v sezóne 1 a 2. Hoci sezóna 1 nemala veľmi pôsobivý Battle pas, v sezóne 2 boli zahrnuté skvelo vyzerajúce emócie, ktoré môžete použiť pri páde k zemi, hudobné balíčky a ďalšie kúsky tradície pre každú postavu. Bolo tiež ľahšie a teda zábavnejšie dokončiť to vďaka pridaniu každodenných a týždenných výziev, ktoré vás povzbudili, aby ste hrali s postavami a bojovali v oblastiach, na ktoré nemusíte byť zvyknutí.

Apex Legends Battle Pass je možné zakúpiť v obchode v hre s hernou menou: Apex Coins. Všetko, čo odomknete z Battle Passu, vám zostane navždy. Ale po skončení sezóny je loot navždy zamknutý. Takže získajte svoj Battle Pass už teraz!

 

 


Ďalšie články, ktoré by ťa mohli zaujímať


Alexander K. (SK)

27.5.2020 11:15 ( 3 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

 • Rýchlosť dodania
 • Ceny
 • Prehľadnosť stránky

Oskar S. (CZ)

26.5.2020 20:01 ( 4 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.cz]

 • objednávka vyřízená ihned, klíč jsem obdržel během hodiny

Jan K. (SK)

24.5.2020 20:20 ( 6 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

 • rychle a super