Najväčšie trháky v roku 2019: Zoznam hier, na ktoré sa môžete tešiť
Najväčšie trháky v roku 2019: Zoznam hier, na ktoré sa môžete tešiť

Najväčšie trháky v roku 2019: Zoznam hier, na ktoré sa môžete tešiť

Rok 2019 prinesie opäť množstvo nových hier. Pripravili sme si pre vás zoznam očakávanych kúskov. Zamerali sme sa na tie najväčšie skvosty pre hráčov, o ktorých by ste mali vedieť. A že sa máte na čo tešiť nie je pochýb.

Svetové herné giganty už napríklad pracujú na pokračovaní sérií ako sú Doom Eternal, Gears 5 a Tom Clancy's Division 2. Taktiež uvidíme úplne nové veci od známych vývojárov ako je Sekiro od spoločnosti Software: Shadows Die Twice či BioWare´s Anthem. Ale poďme pekne postupne.

 1. #Resident Evil 2
 2. #Anthem
 3. #The Division 2
 4. #Sekiro: Shadows Die Twice
 5. #Crackdown 3
 6. #Doom Eternal
 7. #Mortal Kombat XI

 

 

Resident Evil 2

 

25. januára sa vráti veľkolepá hra Resident Evil 2, ale tento raz v 4K. Fanúšikovia sa môžu tešiť na remake druhej časti hry od tvorcov Capcom. Hra z roku 1998 tak dostane poriadne nový pohľad, ale príbeh ostáva rovnaký.  Ako to bude vyzerať si môžete pozrieť v ukážke. 

 

 

Anthem

 

Nová hra od BioWare, naberie iný smer, ako sme zvyknutí. Anthem bude multiplayerová RPG strielačka, pričom jednou z najdôležitejších súčastí bude mobilita. Pripravte sa na poriadnu srandu. Budete môcť lietať s pôsobivým exoskeltom s tryskami nazvanom Javelin. Príbeh sa odohráva vo svete, ktorý jeho stvoritelia opustili ešte pred jeho dokončením. Nejaká historická technológia však pokračovala v kreovaní zvláštnych mutácií fauny aj flóry. Tešiť sa tak môžete na minimálne veľmi zaujímavý vizuálny zážitok. Anthem by mala byť jedna z najväčších hier v roku 2019, ktorá stojí za pozornosť. Vyjde 22. februára 2019 pre PS4, Xbox One, PC.

 

 

The Division 2

 

V marci sa môžete tešiť na pokračovanie úspešnej hry The Division. Druhé pokračovanie prinesie viaceré novinky. Vírusom opradený New York vystrieda postapokalyptický Washingtonu D.C..Príbeh sa meniť nebude. Čo však poteší je fakt, že každé 3 mesiace počas celého roku budú vydávané zadarmo DLC. 

 

Sekiro: Shadows Die Twice

 

Najväčším prekvapením bude asi fakt, že Sekiro opúšťa žáner RPG. Novinka od FromSoftware sa bude niesť v akčno-dobrodružnom duchu. Jediná vec, ktorú budete môcť "vylepšiť" bude mechanická ruka, ktorá má viac funkcií. Tešiť sa opäť môžete na vizuálne zaujímavosti. Hlavný hrdina Sekiro bude na svojej ceste bojovať okrem samurajov s rôznymi monštrami, ktoré sú pravdepodobne inšpirované japonskou mytológiou. Pribudnúť by mali aj nejaké pohybové vylepšenia, ako skok či plazenie. 

 

 

 

Vydanie tejto hry bolo sľubované už pár rôčkov. Ale ako sa hovorí "trpezlivosť ruže prináša" a 15. februára by sa fanúšikovia už mali dočkať tretieho Crackdownu. Pokračovanie bude hlavne o ničení. Ako u predchodcov aj tu budú zachované mnohé organizácie, ktoré kontrolujú mesto New Providence, ktoré budete musieť zničiť, tak že zabijete ich vedúce postavy, zničíte ich základne a destabilizujete ich infraštruktúru.

 

 

Doom Eternal

 

Jedným z najväčších prekvapení v hernom svete bol v roku 2016 návrat Doom, ktorá patrí k ikonám herného priemyslu. Verzia z roku 2016 ostala verná všetkému čo máme na Doom radi, ale navyše priniesla pocit modernej hry. Zdá sa Doom Eternal, ktorý vyjde v roku 2019, túto stránku posunul ešte o krok vyššie. 

 

 

Mortal Kombat XI

 

Čerešnika na torte. Tento rok uzrie svetlo sveta pokračovanie legendárnej hry Mortal Kombat. To čo sa do posledných chvíľ šepkalo sa aj potvrdilo. Mortal Kombat XI vyjde pre PC a konzoly zahŕňajúc Nintendo Swith. Ešte vlani to tvorcovia potvrdili na Game Awards. Mortal Kombat je jedna z mála hier, ktorá nielenže zostala, ale sa každým vydaním zlepšila. Mortal Kombat ani snáď sklamaním nemôže byť. Novinka vyjde 23. apríla 2019. Zatiaľ sledujte trailer. 

 


Ďalšie články, ktoré by ťa mohli zaujímať


Roman K.

20.6.2019 20:08 ( 4 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

 • Kód k hre prišiel takmer okamžite po úhrade objednávky.
 • Žiadne

Peter Š.

18.6.2019 09:24 ( 6 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

 • Rychle vybavenie, licenciu k win10 pro som mal do 2h(bolo treba overenie noveho zakaznika)

Juraj J.

15.6.2019 17:19 ( 9 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

Rozhodne odporúčaný online shop s hrami

 • Rýchle dodanie
 • Dobré ceny