Novinka Rabbids
Novinka Rabbids

Novinka Rabbids

| 362 x

Rabbids: Party of Legends

 

  • Ako párty hra pobaví
  • Jednoduchý humor
  • Moderná grafika

 

Žáner spoločenských hier nie je ničím novým a Rabbids: Party of Legends sa ho nesnaží znovu objaviť. Ak ste hrali hry ako Mario Party, budete poznať vzorec uvedený tu. Hráči budú medzi sebou súťažiť v rôznych súťažiach. Niekedy budú sami a niekedy sa spoja. Víťazstvom v hre získate knihy, pričom hráč s najväčším počtom kníh na konci hry je označený za šampióna.

S Rabbids: Party of Legends vývojár Ubisoft Chengdu zostavil párty hru okolo klasického príbehu Cesta na západ. Samotní Rabbids sú modelovaní podľa postáv z tohto príbehu, ako sú Opičí kráľ, Tripitaka a Pigsy. Rabbids sa povaľovali vo svojej práčke, ktorá cestovala v čase, keď ich to prenieslo do sveta klasického čínskeho románu zo 16. storočia. Áno, je to voľný predpoklad, ale hra sa ho snaží držať po celú dobu, čo je vítaná zmena oproti mnohým spoločenským hrám.

Minihry, v ktorých Rabbids súťažia, sú tematicky zamerané na tento príbeh a hráči sa snažia vytiahnuť mystický Zlatý pól z dna oceánu alebo sa vyhnúť zostupujúcej dlani Osvieteného, ktorý sa snaží ukončiť ich zábavu. Nie je to presné prerozprávanie románu, ale je bližšie, ako by ste mohli očakávať od súhrnu deja, ktorý obsahuje frázu „práčka putujúca v čase“. Vďaka tomu je dobrodružný režim hry konkrétnejší, než sme očakávali, a povzbudzuje hráčov, aby vyskúšali len niekoľko ďalších hier, a aby odomkli viac z príbehu.

Najzvláštnejšia vec, ktorá sa objavila v Rabbids: Party of Legends, bola absencia možnosti online hry pre viacerých hráčov. Zatiaľ čo lokálny multiplayer je stredobodom hry, nedostatok akejkoľvek možnosti online hrania sa javí ako premárnená príležitosť. Režim proti ostatným hráčom po celom svete by určite udržal pocit sviežosti a zábavy v hre o niečo dlhšie.

Hraním v Adventure Mode – buď sami alebo s priateľmi po boku – získate body. Tieto body vás pomaly vyvyšujú a umožňujú vám odomknúť nové postavy, za ktoré môžete hrať, a čo je dôležité, nové minihry, ktoré si môžete užiť v režime Party, ktorý vám umožní preskočiť príbeh a prejsť priamo k hraniu. Problém je v tom, že hry pre režim Party sa odomykajú bolestivo pomaly, čo znamená, že ak si chcete užiť všetko ostatné, čo hra ponúka, budete musieť hrať príbeh hodiny a hodiny.

Rabbids: Party of Legends je zábavná, vycibrená spoločenská hra, ktorá môže trvať niekoľko hodín. Vizuály sú jedinečné v rámci franšízy Rabbids a zároveň zachytávajú šarm a osobnosť, ktorú fanúšikovia očakávajú.

 

Pozrite si trailer:

A teraz do akcie! Pozrite si ako hra vyzerá z pohľadu gameplayu:

 

DIGIHRY SCORE:

GRAFIKA – 7/10   

HRATEĽNOSŤ -  6.5/10     

NÁŠ DOJEM – 7.4/10   

CELKOVÉ SKORE – 6.9/10

 


Ďalšie články, ktoré by ťa mohli zaujímať


Irakli C. (SK)

16.8.2022 11:20 ( 6 hod dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • Rychlost, kvalita

Matej S. (SK)

7.8.2022 09:11 ( 9 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • Ľahké ovládanie stránky

Matej V. (SK)

4.8.2022 09:14 ( 12 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

Velmi spokojny. Konecne obchod ktory predobjednavky krabicovych verzii hier doda uz v den globalneho datumu vydania. (Nie ako ine obchody ktore predobjednavky v den vydania len zacnu odosielat.....). Super.

  • OK ceny
  • Predobjednavky su dorucene hned v den globalneho datumu vydania
  • Rychlost
  • Kominikacia
  • Ponuka