Októbrové NOVINKY
Októbrové NOVINKY

Októbrové NOVINKY

S príchodom nového mesiaca je tu čas na predstavenie herných noviniek. V októbri sa môžete tešiť napríklad na Call of Duty Modern Warfare, ale aj poľskú novinku Chernobylite a mnohé ďalšie kúsky pre váš PC.

  1. #Call of Duty: Modern Warfare
  2. #The Outer Worlds
  3. #Ghost Recon Breakpoint
  4. #Chernobylite
  5. #Destiny 2: Shadowkeep

 

Call of Duty: Modern Warfare

Hra vychádza 25. októbra 2019. Ponúkne singleplayer aj multiplayer. Novinkou oproti predošlým hrám zo série je, že ako prvá od roku 2013 nebude zahŕňať Zombie mód. Namiesto toho tvorcovia pridali kooperačný mód Special operations. Tvorcovia ukážu svoju predstavu realistického sveta, zachytávajúceho hrôzy vojny. Chýbať nebudú známe tváre z predošlých hier ako kapitán John Price. Novinkou bude aj crossplay cez PC a konzoly. Jazyk: Angličtina, čestina podporovaná nie je. 

 

 

The Outer Worlds

Nové RPG od Obsidian Entertainment vychádza 25. októbra. Zavedie vás do futuristického sveta, kde sa vydáte objavovať najvzdialenejšie kúty vesmíru. Prosperita bude na vá čakať na Halcyone. Problém je v tom, že všetko vlastnia korporácie. S vašim príchod však príde aj čas na zmenu. Môžete si vybrať či budete darebákom, hrdinom alebo...psychopatom. Jazyk: Angličtina, čestina podporovaná nie je. 

 

 

Ghost Recon Breakpoint 

Pokračovanie série Ghost Recon vyjde 4. októbra a dostupné bude aj v českými titulkami. Začiatkom októbra sa vám otvorí fiktívny svet na ostrove Aurora, ktorý patrí technologickej spoločnosti Skell Technology. Čeliť budete nepriateľom, ktorí si hovoria Vlci. Pod vedením plukovníka Walkera prevzali nadvládu nad Aurorou. "Spoločnosť" vám okrem Vlkov budú robiť aj najmodernejšie roboty a drony. Bojovať môžete sami alebo po boku parťákov. Titulky v čestine. 

 

 

Chernobylite

Sci-fi hororová survival hra od poľských autorov z The Farm51 vychádza 16. októbra. Preskúmať budete môcť Černobyľskú uzavretú zónu, kde vám však po krku pôjdu ľudskí nepriatelia i rôzne iné stvorenia. V hre ide o prežite a odhalenie zvártených tajomstiev v kontaminovanej zóne. Zmenou bude jazyk, dialógy totiťž budú v Ruštine. Medzi podporovanými jazykmi chýba čeština. Zvoliť si však budete môcť aspoň anglický zvuk alebo titulky. 

 

 

Destiny 2: Shadowkeep

Tento mesiac si záhráte aj na Mesiaci! V októbri totiž napíše novú kapitolu Destiny 2: Shadowkeep.  Fanúšikovia sa môžu tešiť na nové destinácie, nové zbrane a samozrejme nové misie. Stanete sa strážcom objavujúcim záhady solárneho systému a zároveň bojovníkom proti nepriateľom. Chýbať nebude úplne nový útok či arény. Z PC prechádza Shadowkeep na Steam. Existujúci hráči Destiny 2 neprídu o svojich strážcov, vrátane výstroje či iných nákupov z Batlle.net. Jazyk: Angličtina, bez českých titulkov. 


Ďalšie články, ktoré by ťa mohli zaujímať


Alexander K. (SK)

27.5.2020 11:15 ( 3 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • Rýchlosť dodania
  • Ceny
  • Prehľadnosť stránky

Oskar S. (CZ)

26.5.2020 20:01 ( 4 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.cz]

  • objednávka vyřízená ihned, klíč jsem obdržel během hodiny

Jan K. (SK)

24.5.2020 20:20 ( 6 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • rychle a super