PREORDER
Tovar vám bude doručený vybraným dopravcom na Vašu adresu v deň vydania.

Five Nights at Freddy's: Help Wanted 2 PS5

Výrobca: ScottGames
EAN: 5016488141338
Platforma: PS5
Dostupnosť: 20.6.202420.6.2024
Jazyk: English
Odporúčaný vek: 16+
Dátum vydania: 20.6.2024
32.90
S DPH
Bez DPH: 27.42
DPH: 20 %
Krabicová verzia

Zistite, či máte na to, aby ste sa stali Fazbear Entertainment Superstar!

Five Nights at Freddy’s: Help Wanted 2 je pokračovaním desivého zážitku VR, ktorý priniesol nový život do ikonickej hororovej série. Ako úplne nový zamestnanec spoločnosti Fazbear budete musieť dokázať, že máte na to, aby ste vynikli vo všetkých aspektoch správy a údržby pizzerie.

Choďte do zákulisia ako VIP a pomôžte Roxanne Wolfovej a robotom S.T.A.F.F pripraviť sa na ich vystúpenia v salóne Pizzaplex!

Zamierte do Fazcade a vychutnajte si klasické hry ako Bonk-a-Bon a Fazerblast! Zistite, či dokážete prekonať všetky najvyššie skóre!

Postarajte sa o veci v zákulisí v časti Pizzeria Staff Only. Poskytnite prvú pomoc pacientom, ktorí sa úplne necítia, a pomôžte animatronikom vykonávať rutinnú diagnostiku a údržbu.

Naše kurzy prípravy jedla vám pomôžu získať federálne predpísané množstvo hodnoty pri príprave jedla v Pizzaplexe. Zažite všetky radosti z vysokorýchlostného stravovania a pripravte sa nakŕmiť hladných robotov!

Zamierte do stánku s lístkami a vyskúšajte naše atrakcie s elektronickými vstupenkami, ako napríklad Kovbojské dobrodružstvo kapitána Foxyho! Na tejto bezstarostnej jazde na kláde budete plávať starým Západom ako pištoľník pri hľadaní koristi!

A nakoniec, ak nemáte strach, ponorte sa do sveta našej sestry! Tieto špeciálne minihry sú VR verziami klasických zážitkov z Five Nights at Freddy’s: Sister Location. Tieto obľúbené fanúšičky privedené k životu sľubujú, že budú rovnako zábavné ako desivé!

Tak na čo čakáš?!? Five Nights at Freddy’s: Help Wanted 2 teraz s okamžitou platnosťou prijíma uchádzačov na všetky pozície.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.

Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Matěj L. (CZ)

28.5.2024 12:23 ( 17 dní dozadu)
[Hodnotenie z Digihry]

Balíček přišel do 2 dnů, přibalený dárek potěšil :)

  • Ceny
  • Rychlost dodání

Marek M. (SK)

25.5.2024 20:01 ( 20 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • Elektronický kód prišiel automaticky
  • Takže nebol žiadny problém s doručením ani komunikáciou :)

Maroš Z. (SK)

23.5.2024 13:30 ( 22 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

Objednávku bola zrušená zo strany obchodu s tým, že mi vrátia peniaze na kartu, pretože objednaný tovar bol nedostupný. Peniaze mi však zatiaľ naspäť neprišli, ale zatiaľ to je iba 4 dni tak ešte čakám.