Digitálna distribúcia. Aktivačný kľúč k vášmu produktu Vám bude zobrazený vo vašom profile po zaplatení objednávky. Pozor! toto nie je CD. Návod k jednoduchej inštalácii budete mať priamo pri kľúči.

NieR:Automata The End of YoRHa Edition Nintendo Switch

Výrobca: Square Enix
Región: Europe
EAN: 5021290099050
Platforma: Nintendo Switch
Dostupnosť: Nie je skladomNie je skladom
Jazyk: English German French Italian
Odporúčaný vek: 18+
Dátum vydania: 17.7.2024
17.90
S DPH
Bez DPH: 14.92
DPH: 20 %
Nedostupné
Nie je skladom

NieR: Automata rozpráva príbeh androidov 2B, 9S a A2 a ich bitky o znovuzískanie strojom riadenej dystopie presýtenej výkonnými strojmi.

Ľudstvo bolo vyhnané zo Zeme mechanickými bytosťami z iného sveta. V konečnom úsilí získať späť planétu, ľudský odpor vyšle silu androidských vojakov, aby zničili útočníkov. Teraz zúri vojna medzi strojmi a androidmi... Vojna, ktorá môže čoskoro odhaliť dávno zabudnutú pravdu o svete.

Kľúčové vlastnosti:

- Akčné bitky – Hráči budú v boji proti hordám nepriateľov a náročným bossom na rôznych mapách otvoreného terénu prepínať medzi útokmi na blízko a na diaľku. Prísne ovládanie a neuveriteľne plynulé súboje sa ľahko naučia nováčikom a zároveň ponúkajú dostatok hĺbky pre skúsenejších akčných hráčov. Hráči môžu vykonávať vysokorýchlostné bojové akcie – kombinovať ľahké a ťažké útoky – a prepínať cez arzenál zbraní, pričom sa rýchlo a štýlovo vyhýbajú nepriateľom.
- Beautifully Desolate Open-World – Hra hladko spája strašidelne krásne výhľady a miesta bez načítania oblasti. Prostredia sú vykresľované rýchlosťou 60 snímok za sekundu a okrem hlavnej príbehovej línie obsahujú množstvo vedľajších udalostí.
- Majstrovsky spracovaný príbeh a postavy – NieR: Automata rozpráva príbeh androidov 2B, 9S a A2 a ich divokej bitky o znovuzískanie strojom poháňanej dystopie presýtenej silnými zbraňami známymi ako strojové formy života.
- Prvky RPG – Hráči získajú rôzne typy zbraní, postúpia na vyššiu úroveň v boji, naučia sa nové bojové zručnosti a prispôsobia si výzbroj podľa ich herného štýlu.
- Využite systém podpory modulov na asistenciu v boji a mimo neho – moduly môžu zaútočiť na nepriateľa v manuálnom režime aj v režime uzamknutia. Môžu tiež pomáhať mimo bitky, napríklad umožňujú hráčovi kĺzať sa vzduchom. Moduly je možné v priebehu hry vylepšovať pomocou vylepšení vrátane nových metód a variácií útoku.
- „Automatický režim“ dostupný pre začiatočníkov – Začiatočníci si môžu zvoliť „Automatický režim“ pre jednoduché útoky a úniky.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0
100% zákazníkov odporúča

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.

Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Petr D. (CZ)

14.7.2024 06:59 ( 3 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.cz]

  • rychlost vyřízení a doručení

Miroslav P. (SK)

9.7.2024 14:40 ( 8 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]


Miroslav S. (SK)

30.6.2024 08:42 ( 17 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

Všetko Ok