Digitálna distribúcia. Licencia k vášmu produktu Vám bude zobrazená vo vašom profile po zaplatení objednávky. Pozor! toto nie je CD. Návod k jednoduchej inštalácii budete mať priamo pri kľúči.

Dead Alliance (Digital)

Výrobca: Microsoft
Platforma: Xbox one
Dostupnosť: IhneďIhneď
Jazyk: English
Odporúčaný vek: 18+
Dátum vydania: 29.8.2017
19.99
S DPH
Bez DPH: 16.66

Dead Alliance je multiplayerová zombie strieľačka z prvej osoby, ktorá sa nachádza v postapokalyptickom svete, kde bývalé vojenské základne zostávajú neporušené a sú jediným zostávajúcim útočiskom. Hráči budú formovať tímy, aby strategicky prevzali kontrolu nad základňami v mapách infikovaných zombikmi. Použitím rôzneho vybavenia od zbraní až po feromónové granáty, budú hráči používať aj samotných zombikov ako zbrane proti nepriateľským frakciám.Ak chcete zostať nažive, musíte čeliť nepriateľským armádam a strašlivým ľudským zabijakom. Všetko pri pokuse o obsadenie a kontrolu čo najviac základní. Svet je pustatina a vaša jediná nádej na prežitie je použiť mŕtvych ... alebo sa k nim pripojiť.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.

Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Martin D. (SK)

20.8.2019 23:48 ( 20 hod dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • tovar dorucili do 15 min. kedze slo o elektronicky kluc

Alexander S. (SK)

20.8.2019 08:49 ( 1 deň dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

Obidve licencie, ktore som kupoval su plne funkcne a instalacia prebehla bez problemov. S obchodom som aj kvoli rychlemu vybaveniu velmi spokojny.

  • zaujimave ceny
  • online platby
  • rychle vybavenie

Martin K. (SK)

15.8.2019 17:46 ( 6 dní dozadu)
[Hodnotenie z Digihry]

Perfektné, hry som dostal okamžite, aktivácia bezproblémová, podpora vždy pripravená reagovať na moje otázky.