Digitálna distribúcia. Aktivačný kľúč k vášmu produktu Vám bude zobrazený vo vašom profile po zaplatení objednávky. Pozor! toto nie je CD. Návod k jednoduchej inštalácii budete mať priamo pri kľúči.

State of Decay 2 (Digital)

Výrobca: Microsoft
Platforma: Xbox one
Dostupnosť: Na stiahnutie - do 2 hodínNa stiahnutie - do 2 hodín
Jazyk: English
Odporúčaný vek: 18+
Dátum vydania: 22.5.2018
33.59
S DPH
Bez DPH: 27.99
Digitálny produkt

Výborný zombie survival sa vracia a tentokrát na rozkladajúcich sa nepriateľov nebudete sami.

Vo štvorici bude prežívanie zase o niečo ľahšie.

Druhý diel tejto vynikajúcej zombie hry od tímu, ktorého členovia mimo iného pracovali aj na sérii Guild Wars prichádza a znovu prináša perzistentný svet, ktorý reaguje úplne spontánne na vašu prítomnosť. V druhom dieli navyše budete musieť spolupracovať s ostatnými hráčmi, vytvárať nové komunity preživších a snažiť sa prežiť vo svete, v ktorom nádej začína vyhasínať.

Surovín je málo a sami nič nezmôžete, takže je dôležité si nájsť dobrých priateľov a spoločne s nimi prežiť zombie apokalypsu, ktorá spustošila všetko, čo ste doteraz poznali.

Herný svet si vaše rozhodnutia bude pamätať.

Prvý diel priniesol inovatívnu hernú mechaniku, kedy vaša postava po svojej smrti už zostala navždy mŕtva a vy ste boli nútený použiť niektorú z ďalších. Teraz však môžete pomocou svetlice signalizovať poblízku sa nachádzajúcim hráčom, aby vám prišli na pomoc. To môže byť zlomové predovšetkým v situáciach, kedy vás horda nemŕtvych zaženie do kúta, v ktorom vám hrozí bezprostredná smrť.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.

Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Milan M. (SK)

24.1.2022 14:06 ( 9 hod dozadu)
[Hodnotenie z Digihry]

Super obchod


Ján K. (SK)

21.1.2022 11:24 ( 3 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

Hru, ktorú som si objednal, nemali na sklade. Obchod z tohto dôvodu objednávku zrušil. Ako ospravedlnenie mi poslali kľúč k inej hre zadarmo. Peniaze za objednávku obchod vrátil do 3 pracovných dní. Obchod hodnotím kladne.


Nikol S. (SK)

21.1.2022 10:28 ( 3 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • rýchle vybavenie objednávky