Digitálna distribúcia. Aktivačný kľúč k vášmu produktu Vám bude zobrazený vo vašom profile po zaplatení objednávky. Pozor! toto nie je CD. Návod k jednoduchej inštalácii budete mať priamo pri kľúči.

Borderlands 3 Xbox one

Výrobca: 2K
Región: Europe
EAN: 8806188749647
Platforma: Xbox one
Dostupnosť: Na stiahnutie - do 2 hodínNa stiahnutie - do 2 hodín
Jazyk: English German French Spanish Italian
Odporúčaný vek: 18+
Dátum vydania: 13.9.2019
68.80
S DPH
Bez DPH: 57.33
Digitálny produkt

Pôvodná strieľačka-looter sa vracia, obsahuje milióny zbraní a úplne nové dobrodružstvo plné chaosu!

Vydajte sa do nových svetov a nepriateľov ako jeden zo štyroch úplne nových lovcov trezorov – ultimátnych pokladov hľadajúcich badasses Borderlands, každý s hlbokými stromami zručností, schopnosťami a prispôsobením. Hrajte sólo alebo sa spojte s priateľmi a postavte sa šialeným nepriateľom, získajte veľa koristi a zachráňte svoj domov pred najkrutejšími kultovými vodcami v galaxii.

VZRUŠUJÚCA jazda plná energie

Zabráňte fanatickým dvojčatám Calypso, aby zjednotili klany banditov a získali maximálnu silu galaxie. Iba vy, vzrušujúci Vault Hunter, máte arzenál a spojencov, aby ste ich zlikvidovali.

VÁŠ HLAVNÍK, VÁŠ ŠTÝL

Staňte sa jedným zo štyroch výnimočných lovcov trezorov, z ktorých každý má jedinečné schopnosti, herné štýly, hlboké stromy zručností a množstvo možností prispôsobenia. Všetci Vault Hunteri sú sami schopní úžasného chaosu, no spolu sú nezastaviteľní.

ZAMKNÚŤ, NABÍJAŤ A PLADNIŤ

S množstvom zbraní a pomôcok je každý boj príležitosťou na získanie nového vybavenia. Strelné zbrane so samohybnými guľovými štítmi? Skontrolujte. Pušky, ktoré plodia sopky chrliace oheň? Samozrejme. Zbrane, ktoré rastú nohy a prenasledujú nepriateľov a zároveň vrhajú slovné urážky? Áno, mám to tiež.

NOVÉ HRANICE

Objavte nové svety mimo Pandory, z ktorých každý obsahuje jedinečné prostredia na preskúmanie a nepriateľov, ktorých treba zničiť. Pretrhnite sa cez nepriateľské púšte, prebojujte sa cez vojnou zničené panorámy miest, navigujte v smrteľných zátokách a ešte viac!

RÝCHLA A BEZPLATNÁ CO-OP AKCIA

Hrajte s kýmkoľvek a kedykoľvek s online kooperáciou, bez ohľadu na vašu úroveň alebo pokrok v misii.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.

Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Filip S. (CZ)

25.9.2022 17:49 ( 2 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.cz]

Vše ok

  • Dobré ceny i po přepočtu z EUR

Matej S. (SK)

25.9.2022 11:45 ( 2 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • Rýchle doručenie

Eduardo R. (SK)

24.9.2022 12:24 ( 3 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • Price
  • Delivery time