Fyzická kópia. Tovar vám bude doručený vybraným dopravcom na Vašu adresu. Expedujeme do 1 pracovného dňa. Dodanie max do 3 pracovných dní.

Assassins Creed: The Rebel Collection

Výrobca: Ubisoft
EAN: 3307216148418
Platforma: Nintendo Switch
Dostupnosť: Fyzická kópia - skladomFyzická kópia - skladom
Jazyk: English German French Spanish Italian Russian
Odporúčaný vek: 18+
Dátum vydania: 6.12.2019
39.90
S DPH
Bez DPH: 33.25
Fyzická kópia

Získajte dve hry plné akcií s Assassin's Creed: The Rebel Collection. Staňte sa najobávanejším pirátom v Karibiku v Assassin's Creed IV Black Flag a transformujte sa na špičkového lovca vrahov v Assassin's Creed® Rogue.

Assassin's Creed IV Black Flag

Odveký konflikt medzi templármi a zabijakmi je utlačený do úzadia sebeckým cieľom Edwarda - zarobiť si na pokojný, ničím nerušeným život rýchlo a za každú cenu. Pirátska tematika tak prevzala štafetu a podľa nej sa riadi náplň misií, ktoré vykonávate nie pre rád ani pre vyššie ciele. To sa však ku koncu zmení, keď dôjde k zlomu v príbehu. Kostým zabijaka mu nepatrí, ale pristane mu.

Assassin’s Creed: Rogue

Assassin’s Creed: Rogue je doteraz najtemnejšia kapitola v sérii Assassin’s Creed. Ako Shay zažijete pomalú transformáciu z asasína na lovca asasínov. Nasledujte svoje vlastné vyznanie a vydajte na cestu cez New York City, divoké údolia riek až k ďalekým ľadovo chladným vodám severného Atlantiku v honbe za Vašim konečným cieľom zlikvidovať asasínov. Po prvýkrát v histórii zažite svet série Assassin’s Creed z pohľadu templára. Hrajte ako Shay, ktorý okrem smrtiacich zručností majstra asasína, ovláda tiež nikdy nevidené zručnosti a zbrane.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0
100% zákazníkov odporúča
1 + zákazníkov už zakúpilo

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.

Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Tomáš K. (SK)

11.7.2021 14:41 ( 24 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

všetko prebehlo v poriadku


Zoltan V. (SK)

6.7.2021 18:35 ( 29 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • rychlost

Marek G. (SK)

6.7.2021 10:41 ( 29 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • rychlo dorucene
  • vyborne ceny
  • bezproblemovy pristup