Digitálna distribúcia. Aktivačný kľúč k vášmu produktu Vám bude zobrazený vo vašom profile po zaplatení objednávky. Pozor! toto nie je CD. Návod k jednoduchej inštalácii budete mať priamo pri kľúči.

Halo: the Master Chief Collection Xbox one

Výrobca: Xbox Game Studios
Región: Europe
Platforma: Xbox one
Dostupnosť: Na stiahnutie - do 2 hodínNa stiahnutie - do 2 hodín
Jazyk: English German French Spanish Italian
Odporúčaný vek: 18+
Dátum vydania: 3.12.2019
24.60
S DPH
Bez DPH: 20.50
Digitálny produkt

Halo The Master Chief Collection obsahuje hry:

- Halo: Combat Evolved Anniversary
- Halo 2 Anniversary
- Halo 3
- Halo 4

Halo: Combat Evolved Anniversary

Halo: Combat Evolved Anniversary je okázalo remasterovaná verzia pôvodnej Halo kampane, vydaná pri oslave 10. výročia jednej z najobľúbenejších herných sérií v histórii. S množstvom nových funkcií, vrátane kooperatívnej hry na Xbox LIVE, balíkom niektorých z najobľúbenejších multiplayerových máp v Halo histórii prepracovaných pre Xbox LIVE, novými výzvami a novým príbeh na odhalenie je Halo: Anniversary je jednoducho niečo, čo musíte zažiť.

Halo 2  Anniversary

predbieha svojho predchodcu prakticky vo všetkých smeroch. Lepšia grafika počína prepracovanejšie akčné časti konca. Master Chief bude mať opäť k dispozícií radu spolubojovníkov, s nimi sa môžete postaviť nielen Covenantom, ale i novým mimozemským rasám s použitím nových zbraní a nových dopravných a bojových prostriedkov.

Halo 3

Master Chief sa vracia, aby dokončil boj. Tým sa impozantný konflikt medzi alianciou Covenant, Flood a celou ľudskou rasou v hre Halo® 3 dostáva k vyvrcholeniu, ktoré poriadne zrýchli váš tep. Pokračovanie kultovej FPS, v ktorej pôvodných nepriateľov z predchádzajúcich dvoch častí vystriedajú nemilosrdné Brutes. Z nich ste si v Halo 2 ešte mohli robiť srandu. Rozhodne bolo prečo - veď išlo o nemotorné a hlúpe gorily a ich "pešiacky" údel ich odsudzoval k potupnej smrti. To všetko sa ale teraz mení! Vyfasujete niekoľko nových zbraní. Napríklad Plameňomet s dosahom horiacej tekutiny (prilepí sa na kadečo a ďalej horí) až 13 metrov, Firebomb (horiaci granát), po ktorého odhodení zostáva 3metrový priemer smrtiacej zóny. Alebo Spartan Laser (prereže aj vozidlo), Nail Grene (zapichnite do steny a počkajte na explóziu smrteľných klincov)... Prevážajte sa v nových vozidlách. Napr. v dvojsedlovom výskumnom Mongoose určenom pre rýchly prevoz. Lahôdka čaká aj na vzdušných bojovníkov s Man Cannonom, vďaka ktorému zažite ozaj rýchly transport vystrelením. Počas neho môžete samozrejme páliť po nepriateľoch, ale aj byť zostrelený.

Halo 4

Halo 4 sa nesie v znamení návratu Master Chiefa. 5 rokov po udalostiach v Halo 3 séria naberá nový smer a otvára novú epickú sci-fi ságu. Master Chief sa vracia aby sa postavil svojmu osudu a čelil prastarému zlu, ktoré ohrozuje celý vesmír. Po stroskotaní na tajomnom svete je obklopený novými nepriateľmi a smrtiaciami technológiami. Zdá sa, že vesmír už nikdy nebude taký, ako predtým.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.

Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Miroslav V. (SK)

28.6.2022 23:53 ( 2 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

Rozhodne kupim znovu, velka spokojnost

  • Bonusy k objednavke
  • Rychle dorucenie
  • 100% spokojnost
  • Ziadne

Erik F. (SK)

25.6.2022 09:49 ( 6 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

super cena, rychle dodanie kodu, 100% funkčnosť kodu, odporučam

  • kod prišiel okamžite, kod fungoval, aktivoval som ho som maximalne spokojny
  • žiadne

František M. (SK)

18.6.2022 08:52 ( 13 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • Pri prvom nakupe prebehlo vsetko tak ako malo problem sa vyriesil hned