Tovar vám bude doručený vybraným dopravcom na Vašu adresu. Expedujeme do 1 pracovného dňa. Dodanie max do 3 pracovných dní.

The Lord of the Rings: Gollum PS4

Výrobca: Nacon
EAN: 3665962015690
Platforma: PS4
Dostupnosť: SkladomSkladom
Jazyk: English
Odporúčaný vek: 16+
Dátum vydania: 25.5.2023
39.90
S DPH
Bez DPH: 33.25
DPH: 20 %
Krabicová verzia

Bonus k predobjednávke: Predobjednajte si hru a získate DLC so 6 exkluzívnymi emóciami – tieto emócie sú špeciálne kozmetické animácie, ktoré Glum robí pri stlačení tlačidla v hre.

 

 

The Lord of the Rings: Gollum™ je oficiálna adaptácia inšpirovaná literárnymi dielami J. R. R. Tolkiena.

Už nemá čo stratiť... Ako ďaleko bude ochotný zájsť, aby získal svojho milášška?

The Lord of the Rings: Gollum sa odohráva súbežne s udalosťami zo Spoločenstva prsteňa™. Ide o akčnú dobrodružnú hru a epický interaktívny zážitok. Zahráte si za záhadného Gluma, ktorý sa vydáva na nebezpečnú cestu, a budete svedkami toho, ako vyzrel na najmocnejšie postavy Stredozeme.

DOSIAĽ NEVYPRÁVENÝ PRÍBEH

Prežil nebezpečenstvo, o ktorých by sa väčšina neodvážila hovoriť, a to hnaný jedinou túžbou - znovu držať v rukách to, čo mu bolo ukradnuté. Hoci je jeho zúfalé hľadanie ústrednou súčasťou príbehu rozprávaného J. R. R. Tolkienom, jeho cestou sa nikto zatiaľ podrobne nezaoberal. Sledujte vôbec prvýkrát doposiaľ nerozprávaný príbeh Gluma, ktorý je neuveriteľne verný knihám. Od úteku z Mordoru, kde unikol Ústom Sauronovým a démonickému pavúkovi Odule, až po žalára elfího kráľa Thranduila, Legolasovho otca, prežil Glum na svojej neobyčajnej ceste mnohé dobrodružstvá a stretnutia.

AKCIA A ĽSTIVOSŤ

Glum bol po stovky rokov poškodzovaný Prsteňom a vyvinul si vďaka tomu neobyčajnú obratnosť a bystrý dôvtip. Túto jeho jedinečnú schopnosť môžete využiť na objavovanie legendárnych miest a závratných výšok. Nájdite si cestu okolo škriatkov, až budete šplhať na Temnú vežu Barad-Dur, a prekĺznite elfom v tajomnom Temnom hvozde.

Glum síce nie je žiadny bojovník, ale keď sa naskytne príležitosť, dokáže neopatrného nepriateľa uškrtiť... alebo nájsť kreatívnejší a menej riskantný spôsob, ako sa vyzliecť zo šlamastiky.

JEDNA POSTAVA, DVE OSOBNOSTI

Glum je jednou z najzaujímavejších postáv sveta Pána prsteňov. Za tých 500 rokov zažil udalosti, ktoré by zlomili aj tie najodolnejšie bytosti. Glum sa neláme, ale ohne sa, prispôsobí sa...

Trýznený svojou rozdvojenou osobnosťou dokáže byť zlý a podlý ako Glum, ale zároveň priateľský a obozretný ako Smeagol. Je len na vás, aby ste rozhodli, ktorá z jeho osobností preváža v ťažkých morálnych voľbách, od ktorých sa bude odvíjať budúcnosť vašich neistých spojenectiev.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.

Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Matěj L. (CZ)

28.5.2024 12:23 ( 17 dní dozadu)
[Hodnotenie z Digihry]

Balíček přišel do 2 dnů, přibalený dárek potěšil :)

  • Ceny
  • Rychlost dodání

Marek M. (SK)

25.5.2024 20:01 ( 20 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • Elektronický kód prišiel automaticky
  • Takže nebol žiadny problém s doručením ani komunikáciou :)

Maroš Z. (SK)

23.5.2024 13:30 ( 22 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

Objednávku bola zrušená zo strany obchodu s tým, že mi vrátia peniaze na kartu, pretože objednaný tovar bol nedostupný. Peniaze mi však zatiaľ naspäť neprišli, ale zatiaľ to je iba 4 dni tak ešte čakám.