PREORDER
Tovar vám bude doručený vybraným dopravcom na Vašu adresu v deň vydania.

Pathfinder: Wrath of the Righteous Limited Ed. Xbox one

Výrobca: Koch Media
EAN: 4020628671433
Platforma: Xbox one
Dostupnosť: 29.9.202229.9.2022
Jazyk: English
Odporúčaný vek: 18+
Dátum vydania: 29.9.2022
41.90
S DPH
Bez DPH: 34.92
Krabicová verzia

Vydajte sa na výpravu do sveta zamoreného démonmi v novom epickom RPG od tvorcov úspešnej hry Pathfinder: Kingmaker. Preskúmajte povahu dobra a zla, naučte sa pravú cenu za moc a povstaňte ako mytický hrdina schopný skutkov, ktoré sa vymykajú očakávaniam smrteľníkov.

Cesta vás zavedie do Worldwoundu, kde otvorenie trhliny z Prázdnoty rozpútalo všepohlcujúce teror. Viac ako sto rokov susedné národy nebojácne bojovali a snažili sa zatlačiť nepriateľa späť – avšak márne.

Teraz máte šancu tento konflikt ukončiť, lenže cesta k spáse nie je ani zďaleka priamočiara. Stanete sa žiarivým anjelom s podporou ušľachtilých paladinov? Alebo silným nekromantom s hordami nesmrteľných nemŕtvych vo vašom područí? Alebo niečím celkom iným? Veďte svoje vojsko a vyzvite mocných démonických pánov. Vaša križiacka výprava uvedie do pohybu sériu udalostí, po ktorých sa vy – aj samotný svet – navždy zmeníte.

HRAJTE ZA SVOJHO HRDINU PO SVOJOM

Vytvorte si ľubovoľnú mysliteľnú postavu vďaka flexibilite, bohatosti a hĺbke pravidiel z prvej edície Pathfinder. Vyberte si z 25 tried, 12 rás postáv a viac ako tisíc kúziel, trikov a schopností, ktoré budú vyhovovať vášmu osobnému hernému štýlu.

KAŽDÉ ROZHODNUTIE MÁ NÁSLEDOK

Vaše rozhodnutia majú väčšiu váhu ako kedykoľvek predtým. Váš cieľ je jasný, ale musíte si k nemu nájsť vlastnú cestu. Kto zomrie a kto bude žiť? Kto zostane a kto odíde? Urobte rozhodnutie a sledujte, ako sa svet okolo vás mení.

NOVÝ SPÔSOB BOJA

Užite si dva bojové režimy, zatiaľ čo budete likvidovať nepriateľov - v reálnom čase s možnosťou pozastavenia a ťahový. Plynulo sa medzi nimi prepínajte, aby ste mohli vždy všetko riešiť tak pomaly – alebo tak rýchlo – ako budete chcieť. Jedinečné pravidlá Pathfinder vám tiež umožnia vykonávať pokročilé bojové manévre, ako je napríklad súboj v sedle. Používajte ich múdro!

ZVOLAJTE DRUŽINU

Súpiska viac ako 10 jedinečných spoločníkov je pripravená pridať sa na vašu stranu. Keď si získate ich dôveru, bude vám kryť chrbát nehľadiac na nástrahy, ktoré vás čakajú. A keď si začnete liezť na nervy, inu... možno bude čas sa rozlúčiť.

VEĎTE KRÍŽOVÚ VÝPRAVU

Aby ste očistili krajinu od démonickej pohromy, budete potrebovať oveľa viac ako družinu dobrodruhov. Chopte sa velenia križiakov a doveďte ich k víťazstvu – jednak ako stratég, ktorý ovláda bitku zhora, a tiež ako poľný veliteľ v novom taktickom bojovom režime.

ZVOĽTE SI CESTU

Preskúmajte deväť jedinečných mytických ciest: získajte mimoriadne schopnosti a utvárajte budúcnosť. Vaše rozhodnutia vás môžu premeniť na nebeského anjela, zúriaceho démona, silného líšiace, prefíkaného trikára, nadpozemského Aeona, spurného Azatu, múdreho zlatého draka, nenásytný kráčajúci roj – alebo zostaňte smrteľní a dôjdite po náročnej ceste za titulom živou .

DLC FACES OF WAR

Do Kenabres dorazia noví križiaci, aby bojovali proti démonom a oslobodili Golarion pred Worldwoundom.

Toto bezplatné DLC obsahuje:

- Tri nové portréty na výber pri vytváraní novej postavy – aasimar, polčík a pollelf
- Schopnosť priblížiť kameru v okne postavy
- Ďalšie možnosti na úpravu vzhľadu postavy: nové účesy, tváre, vojnové farby, farby vlasov

LOVE BEYOND DEATH

Démonická invázia zničila bez varovania mnoho životov. Nezastaviteľná katastrofa priniesla smrť rovnakou mierou všetkým – bohatým aj chudobným, šťastlivým aj nešťastným, mladým aj starým.

Toto bezplatné DLC obsahuje vedľajšiu úlohu pre 5. kapitolu hlavného príbehu Wrath of the Righteous. Navštívite novú oblasť Bear's Maw Shrine. Tam uvidíte následky démonickej invázie, ku ktorej došlo práve uprostred jednej z najvýznamnejších udalostí v živote každého človeka – počas svadby.

PAINT OF WAR

Vojna je skúsený umelec, ktorý kreslí na telá tých, ktorí v nej bojujú. Keď sa na tieto obrazy pozriete, môžete ľahko odlíšiť veterána križiackych výprav od čerstvého bránca.

Toto bezplatné DLC obsahuje:

Dodatočné možnosti na úpravu vzhľadu postavy: nové druhy tetovania a telových kresieb a možnosť zmeniť farbu očí.

NÁVŠTEVNÍK ZO VZDIALENÝCH KRAJÍN

Veľkolepé zvrchovaní draci, známi vďaka svojej múdrosti, málokedy opúšťajú svoju domovinu Tian Xia. Ešte väčšie prekvapenie je nájsť jedného z nich, mladého a statočného, ​​medzi osobným majetkom hrdinov Piatej krížovej výpravy. Je stále príliš mladý, než aby mohol bojovať proti démonom, ale rád pomôže tým, ktorí potrebujú jeho cenné rady.

*Získajte nového maznáčika – malého suverénneho draka. Jeho veľká múdrosť vám pomôže uspieť vo všetkých skúškach znalostí a príbehu. Tohto nového maznáčika nájdete vo svojej osobnej truhle.

BONUSOVÝ OBSAH:

OFICIÁLNA PRÍRUČKA

Táto príručka je vstupným bodom do hry Pathfinder: Wrath of the Righteous.

Toto majstrovské dielo grafiky i slova vám otvorí Worldwound a jeho okolie – drsný región zo sveta Pathfinder, kde sa odohráva najnovšie dobrodružstvo. Dozviete sa viac o tomto regióne, hrdinoch a spoločníkoch a o mytických cestách, ktoré na vás čakajú v hre.

Pripravte sa ponoriť hlbšie do toho najepickejšieho RPG všetkých čias a rozhodnite sa, na ktorej strane chcete byť!

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.

Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Filip S. (CZ)

25.9.2022 17:49 ( 2 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.cz]

Vše ok

  • Dobré ceny i po přepočtu z EUR

Matej S. (SK)

25.9.2022 11:45 ( 2 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • Rýchle doručenie

Eduardo R. (SK)

24.9.2022 12:24 ( 3 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • Price
  • Delivery time