Digitálna distribúcia. Aktivačný kľúč k vášmu produktu Vám bude zobrazený vo vašom profile po zaplatení objednávky. Pozor! toto nie je CD. Návod k jednoduchej inštalácii budete mať priamo pri kľúči.

Red Dead Redemption 2: 350 Gold Bars Xbox One

Výrobca: Rockstar Games
Región: Europe
EAN: 8806188745281
Platforma: Xbox One
Dostupnosť: Na stiahnutie - do 2 hodínNa stiahnutie - do 2 hodín
Odporúčaný vek: 18+
Dátum vydania: 31.3.2019
99.89
S DPH
Bez DPH: 83.24
DPH: 20 %
Digitálny produkt

Pre ešte väčší zisk zlatých prútov – zbohatnite s balíkom 350 Gold Bars.

Či už robíte zásoby, zbrane alebo najnovšiu módu, alebo jednoducho hromadíte peniaze, uistite sa, že si môžete dovoliť skutočnú kvalitu s týmto zlatom za zníženú cenu. Žiadne nekvalitné sedlá a domáce oblečenie pre vás! Ste gentleman alebo dáma s rozlišovacou schopnosťou.


Hranica je miesto bez zákona, kde nič nemožno považovať za samozrejmosť... okrem obchodnej sily studených tvrdých prútov. So zlatými prútmi môžete rýchlo odomknúť všetky druhy tovaru v Red Dead Online; od vlastných úprav vašich zbraní cez súpravy koní až po jedinečné predmety pre váš tábor. Zatiaľ čo život na strelnici je plný pochybností a neistôt, na zlaté tehličky sa môžete spoľahnúť, že vás odlíšia od balíka.

Hranie vyžaduje základnú verziu hry Red Dead Redemtion 2.

 

O hre Red Dead Redemtion 2

Amerika, 1899. Koniec éry divokého západu sa začal, keď zákonodarci lovia posledné zostávajúce zločinecké gangy. Tí, ktorí sa nevzdajú alebo nepodľahnú, sú zabití.

Po lúpeži v západnom meste Blackwater sú Arthur Morgan  a Van der Linde gang nútený utiecť. S federálnymi agentmi a najlepšími nájomnými lovcami , ktorí sú im v pätách, musí gang okradnúť, ukradnúť a prebojovať sa cez drsné srdce Ameriky, aby prežil. Keďže prehlbujú  vnútorné rozdiely hrozí, že sa gang roztrhne, Artur si musí vybrať medzi svojimi vlastnými ideálmi a lojalitou k gangu, ktorý ho vychoval.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.

Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Slavo B. (SK)

5.12.2023 10:51 ( 1 deň dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

lahke objednanie aj platenie rychle dodanie


Jozef H. (SK)

5.12.2023 09:30 ( 1 deň dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

S e-shopom som velmi spokojny. Vsetko prebehlo hladko a rychlo, dokonca mi pribalili aj maly darcek:)


Radek M. (CZ)

4.12.2023 12:45 ( 2 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.cz]

Velmi rychlé dodání

  • Velmi rychlé dodání - dopoledne objednáno, druhý den doručeno