Tovar vám bude doručený vybraným dopravcom na Vašu adresu. Expedujeme do 1 pracovného dňa. Dodanie max do 3 pracovných dní.

Psychonauts 2: Motherlobe Edition PS4

Výrobca: Koch Media
Platforma: PS4
Dostupnosť: Nie je skladomNie je skladom
Jazyk: English
Odporúčaný vek: 7+
Dátum vydania: 27.9.2022
57.90
S DPH
Bez DPH: 48.25
Nedostupné
Nie je skladom

Razputin „Raz“ Aquato je skúsený akrobat a mimoriadne nadaný mladý psychik, ktorý si uvedomil, že jeho celoživotný sen je vstúpiť do medzinárodnej organizácie pre psychickú špionáž známej ako Psychonauti! Títo psychickí super špióni majú ale problémy. Ich vodca sa od záchrany pred únosom podivne zmenil. A čo je horšie, niekto z tímu vynáša informácie.

Psychonauts 2 kombinuje roztodivné misie a tajomné sprisahania v platformovej dobrodružnej hre vo filmovom štýle as množstvom prispôsobiteľných psychických schopností. Psychonauts 2 prináša všetko, od nebezpečenstva, cez vzrušenie až po nutnú dávku smiechu, zatiaľ čo ako Raz prekonávate nástrahy myslí priateľov i nepriateľov na ceste k porážke vraždiaceho psychického zlosyna.

    Prežite nápaditý filmový príbeh, ktorý kombinuje humor s intrigami od legendárneho dizajnéra hier Tima Schafera (Grim Fandango, Brütal Legend, Broken Age).
    Preskúmajte unikátne prostredie za použitia Razovej schopnosti vstúpiť do mozgov ostatných ľudí a bojovať s ich vnútornými démonmi, odhaľovať skryté spomienky a zbavovať ich emočných strastí.
    Prekonávajte akrobaticky vzduchom veľké vzdialenosti, napnuté laná a trapézy v rozmanitom prostredí plnom zaujímavých platforiem.
    Využívajte bohatú paletu psychických schopností na vyvolanie explózií, vznietenia a levitovania predmetov alebo rovno na spomalenie samotného času. Vysporiadajte sa s výzvami zakomponovanými do okolitého prostredia a bojujte s podivnými nepriateľmi.

Motherlobe Edition vychádza v jedinečnom balení s exkluzívnymi zberateľskými bonusmi:

    holografický obal na krabici hry
    obojstranná obálka
    sada 6 obojstranných artov s finálnou grafikou a koncepty
    zbierka 6 prémiových samolepiek
    kľúč na stiahnutie doteraz nevydaných materiálov zo zákulisia tvorby hry

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.

Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Filip S. (CZ)

25.9.2022 17:49 ( 2 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.cz]

Vše ok

  • Dobré ceny i po přepočtu z EUR

Matej S. (SK)

25.9.2022 11:45 ( 2 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • Rýchle doručenie

Eduardo R. (SK)

24.9.2022 12:24 ( 3 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • Price
  • Delivery time