Tovar vám bude doručený vybraným dopravcom na Vašu adresu. Expedujeme do 1 pracovného dňa. Dodanie max do 3 pracovných dní.

Need For Speed Unbound PS5

Výrobca: Electronic Arts
EAN: 5030938123866
Platforma: PS5
Dostupnosť: SkladomSkladom
Jazyk: English
Odporúčaný vek: 12+
Dátum vydania: 2.12.2022
69.80
S DPH
Bez DPH: 58.17
Krabicová verzia

V Need for Speed™ Unbound je svet vašim maliarskym plátnom. Dokážte, že máte na to, aby ste vyhrali The Grand, ultimátnu pouličnú závodnú výzvu v Lakeshore. Počas štyroch týždňov intenzívneho pretekania si zarobte dostatok peňazí na vstup do týždenných kvalifikácií, porazte súpera a urobte si meno na pouličnej závodnej scéne tým, ako dokážete prekabátiť policajtov. Naplňte si garáž precízne nastavenými špeciálmi a ukážte sa v uliciach vo svojom štýle s exkluzívnymi doplnkami za sprievodu pulzujúceho globálneho soundtracku, ktorý rozhýbe každý kút sveta. Vyjadrite sa naplno pomocou najnovších umeleckých štýlov a typických tagov vyjadrujúcich to, kým naozaj ste. Toto najnovšie pokračovanie série Need for Speed™ od štúdia Criterion Games™, ktoré ponúka oddelené kampane pre jedného i viacerých hráčov, prináša hodiny elektrizujúce a adrenalínové akcie.

Celý svet je vašim plátnom

Graffiti v Need for Speed™ Unbound ožíva v úplne novom jedinečnom vizuálnom štýle, ktorý kombinuje najnovšie prvky street artu s najrealistickejšími autami v histórii série Need for Speed™. Používajte úplne novú sadu na tvorbu výrazných vizuálnych a zvukových efektov na podčiarknutie vášho vodičského umenia vrátane funkcie Burst Nitrous, čo je nová taktika prinášajúca ohromujúci pocit z rýchlosti.

Začnite dole, pretekajte až na vrchol

Aby ste boli najlepší, musíte riskovať. Zvoľte si, kedy a ako všetko stavíte na jednu kartu. Prechádzajte ulicami obrovskými driftmi, uchádzajte policajtom alebo vsádzajte bokom zo svojho proti ďalším pretekárom. Čas sú peniaze, takže nájdite najrýchlejší spôsob, ako získať dostatok peňazí na vstup do týždenných kvalifikácií a prebojovania sa do hlavných pretekov v Lakeshore, The Grand.

Ovládnite ulice

Čím viac pretekov absolvujete, tým viac rozruchu okolo seba zobudíte. Zatiaľ čo sa vám pôjdu po krku policajti, musíte sa takticky, za pomoci nových spôsobov úniku, rozhodovať tak, aby ste mali v naháňačkách s nimi navrch. Budete sa im snažiť ujsť, rozdáte si to s nimi na férovku alebo sa schováte v podzemí Lakeshore? Ovládnite ulice a zbierajte za to odmeny.

 Vyjadrite sa naplno

Dorazte na stretnutie a predveďte svoj jedinečný štýl prostredníctvom ponuky stoviek kozmetických predmetov, vrátane exkluzívneho oblečenia od niektorých z popredných inovátorov módy. Premietnite osobný štýl aj na svoje autá, pretvorte si ich pomocou unikátnych polepov a výrezov a urobte tak z nich legendárne špeciály. A keď vyhráte, nezabudnite si vychutnať súpera vlastnými víťaznými pózami.

 Nájdite voľnosť v pohybe

Objavte priekopníkov v žánri hiphopu a rôzne formy jeho interpretácie z celého sveta na prierezovom soundtracku, kde hrajú prím A$AP Rocky a AWGE. Pôvodnú hudbu zložil v duchu medzinárodne pestrého charakteru hiphopu inovatívny francúzsky producent Brodinski, ktorému sa podarilo prepojiť európske techno s atlantskou trapovou scénou s cieľom vystihnúť undergroundovú závodnú kultúru Lakeshore.

Predobjednávkový bonus

Buďte medzi prvými, ktorí vyrazia do ulíc, a získajte exkluzívny obsah – predobjednajte si Need for Speed™ Unbound už dnes

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0
100% zákazníkov odporúča

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.

Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Jozef G. (SK)

2.12.2022 07:27 ( 10 hod dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

Výborná skúsenosť s obchodom

  • Rýchle vybavenie
  • Nálepky ☺️

Kvetoslava K. (SK)

1.12.2022 05:57 ( 1 deň dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • Rychlost dodania super
  • Ziadna

Jamato N. (SK)

28.11.2022 11:40 ( 4 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

Tovar mi prišiel bez poškodenia a rýchlo, takže som spokojný.

  • Rýchle doručenie tivaru