Tovar vám bude doručený vybraným dopravcom na Vašu adresu. Expedujeme do 1 pracovného dňa. Dodanie max do 3 pracovných dní.

The Legend of Nayuta: Boundless Trails Nintendo Switch

Výrobca: NIS America, Inc.
EAN: 0810023038467
Platforma: Nintendo Switch
Dostupnosť: SkladomSkladom
Jazyk: English Japanese
Odporúčaný vek: 12+
Dátum vydania: 26.9.2023
46.99
S DPH
Bez DPH: 39.16
DPH: 20 %
Krabicová verzia

Worlds Beyond Home: Zažite všetky podivuhodné javy, ktoré Legenda o Nayute ponúka, s HD grafikou, kvalitnou hudbou, 60 snímkami za sekundu a novými ilustráciami pridanými pre toto západné vydanie!
Zručnosti pre každé ročné obdobie: Vydajte sa do boja v akčnej hre v reálnom čase a hádankami založenými na prostredí, ktoré sú ovplyvnené aktuálnym ročným obdobím. Využívajte kúzla a mocné zručnosti so zbraňami podľa ročných období na likvidáciu nepriateľov a odomykajte nové techniky na základe svojich výkonov.
Oceán dobrodružstvo: Ponorte sa do iného druhu hry série Trails! Zažite zľahčený, rozmarný príbeh zakorenený vo fantázii a objavovaní s celým radom pestrých lokácií a postáv a navyše s množstvom dodatočného obsahu v podobe úloh.

Nayuta trávi dni pozorovaním hviezd nad svojím ostrovným domovom a premýšľaním, čo sa skrýva za obzorom. Hoci ľudia tvrdia, že more, na ktorom žijú, je ploché a konečné, Nayuta vie, že tam vonku musí byť viac, len čaká na objavenie
Občas nad Nayutovým domovom padajú z neba ruiny a hviezdy, ktoré ako keby ponúkali pohľady do iných svetov. Pri prieskume jednej takej zrúcaniny zachráni so svojimi priateľmi malú víli dievča menom Noi. Tá Nayutovi povie, že jej bolo ukradnuté niečo veľmi dôležité, a požiada ho o pomoc, aby to získali späť.
Tým začína Nayutova cesta - cesta, ktorá ho zavedie ďaleko za hranice jeho ostrova, aby spoznal nové svety a neobyčajné objavy!

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.

Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Petr D. (CZ)

14.7.2024 06:59 ( 3 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.cz]

  • rychlost vyřízení a doručení

Miroslav P. (SK)

9.7.2024 14:40 ( 8 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]


Miroslav S. (SK)

30.6.2024 08:42 ( 17 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

Všetko Ok