Tovar vám bude doručený vybraným dopravcom na Vašu adresu. Expedujeme do 1 pracovného dňa. Dodanie max do 3 pracovných dní.

Xbox Series S: Gilded Hunter Bundle

Výrobca: Microsoft
EAN: 196388102761
Dostupnosť: SkladomSkladom
Odporúčaný vek: 3+
299.00
S DPH
Bez DPH: 249.17
DPH: 20 %
Krabicová verzia

Pustite sa do boja s konzolou Xbox Series S – Gilded Hunter Bundle s deviatimi kozmetickými prvkami v hre a virtuálnou menou pre hry Fortnite, Rocket League a Fall Guys.

Ste pripravení hrať? Keďže hry Fortnite, Rocket League a Fall Guys si môžete s Xboxom stiahnuť a hrať bezplatne, môžete sa rovno pustiť do hrania. Prejdite na úplne digitálnu verziu a doprajte si rýchlosť a výkon novej generácie za skvelú cenu. Využite každú minútu hrania naplno s funkciou rýchleho obnovenia, bleskurýchlymi časmi načítania a hraním s frekvenciou až 120 FPS. všetko s podporou technológie Xbox Velocity Architecture. Užívajte si digitálne hry zo štyroch generácií konzol Xbox so stovkami optimalizovaných titulov, ktoré vyzerajú a hrajú sa lepšie ako
kedykoľvek predtým.

Súčasťou bundlu je 1 000 Fortnite V-Bucks, 1 000 Rocket League Credits, 1 000 Fall Guys Show-Bucks a balíček s kozmetickými doplnkami do všetkých 3 hier.

Väčšie úložiska, keď budete potrebovať

Základné SSD s kapacitou 512 GB možno kedykoľvek navýšiť pomocou rozširujúcej úložné karty. Tá ponúka dodatočný priestor na ukladanie hier v špičkovej rýchlosti. Ide o 1 TB kartu, ktorá sa vkladá priamo do vyhradeného portu v zadnej časti konzoly.

Nový bezdrôtový ovládač

Vychutnajte si modernizovaný dizajn bezdrôtového ovládača Xbox s dezénovaným povrchom a vylepšenou geometriou na pohodlnejšie hranie. Vďaka textúrovaným rukovätiam a hybridnému smerovému ovládaču vám už neunikne žiadny cieľ z mušky. Tiež jednoducho zachytíte a budete zdieľať obsah alebo bleskovo ovládač spárujete s PC a mobilnými zariadeniami.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

100%
Hodnotilo 1

Hodnotenia


| |

Na Digihrách majú stále žhavé novinky ako je aj táto. Už som si myslel, že nekúpim series s. Ale toto je pecka edicia!

  • zdarma produkty ku konzole
  • stále aktuálny produkt
  • cez sviatky nebude nuda :-) ;-)
  • nič !

Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Nikoleta M. (SK)

23.9.2023 10:05 ( 4 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • naozaj rýchle vybavenie
  • možnosti doručenia

Társi I. (HU)

21.9.2023 19:11 ( 5 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

I was ordered from Hungary and the proudcts are perfect condition! Absolutly fast shipping. I recommend all of my friends!


Jana Č. (CZ)

10.9.2023 19:30 ( 16 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.cz]

neskutečná rychlost odbavení objednávky a zaslání, děkujeme