Tovar vám bude doručený vybraným dopravcom na Vašu adresu. Expedujeme do 1 pracovného dňa. Dodanie max do 3 pracovných dní.

Remnant: From the Ashes Nintendo Switch

Výrobca: THQ Nordic
EAN: 9120080077226
Platforma: Nintendo Switch
Dostupnosť: SkladomSkladom
Jazyk: English
Odporúčaný vek: 16+
Dátum vydania: 21.3.2023
35.99
S DPH
Bez DPH: 29.99
Krabicová verzia

Remnant: From the Ashes je akčná strieľačka z pohľadu tretej osoby zasadená do postapokalyptického sveta plného obludných tvorov. Ako jeden z posledných preživších ľudí sa vydávate sami alebo v spoločnosti až dvoch ďalších hráčov proti hordám smrtiacich nepriateľov a epickým bossom, aby

POZOSTATOK ĽUDSTVA: Svet uvrhlo do chaosu prastaré zlo z inej dimenzie. Ľudstvo sa horko ťažko snaží prežiť, ale má technológiu, ktorá dokáže otvárať portály do ďalších svetov a alternatívnych realít. Ľudia musia prejsť týmito portálmi, aby rozlúštili záhadu toho, odkiaľ to zlo prišlo, získali suroviny, aby vôbec prežili, a bojovali proti nepriateľovi, aby získali výhodu a mohli znovu vybudovať spoločnosť...

ČAKAJÚ VÁS NEKONEČNÉ FANTASKNÉ SVETY: Preskúmajte dynamicky generované svety, ktoré sa menia s každým priechodom hrou, vytvárajú nové mapy, stretnutia s nepriateľom, príležitosti pre úlohy a udalosti vo svete. Každý zo štyroch jedinečných herných svetov je plný obludných obyvateľov a prostredia, ktoré vás zakaždým postavia pred nové výzvy. Prispôsobte sa a skúmajte... inak vás čaká smrť.

ZBIERAJTE. VYLEPŠUJTE. ŠPECIALIZUJTE: Porážajte drsných nepriateľov a epických bossov v nehostinnom prostredí a získavajte skúsenosti, cennú korisť a materiály pre vylepšenia, vďaka ktorým si môžete zostaviť arzenál šialených zbraní, zbrojí a modifikácií, ktorý vám umožní riešiť každý stret desiatkami rôznych spôsobov.

SILA V POČTE: Vtrhnúť do iných svetov a zlikvidovať príčinu zla je nebezpečné a prežitie vám nikto nezaručí. Spojte sa až s dvoma ďalšími hráčmi a zvýšte si šancu na prežitie. Tímová práca je nevyhnutná, pokiaľ chcete prekonať tie najdrsnejšie herné výzvy… a získať tie najlepšie odmeny.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.

Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Jan T. (CZ)

10.3.2023 20:08 ( 11 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.cz]

Zboží které nikde jinde nemají měli na skladě a za 2 dny od objednání přišlo z Bratislavy do Prahy 10/10


Tomáš M. (SK)

9.3.2023 14:58 ( 12 dní dozadu)
[Hodnotenie z Digihry]


Bohuš M. (SK)

8.3.2023 08:35 ( 13 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • Hráš hneď po obdržanie kódu