Tovar vám bude doručený vybraným dopravcom na Vašu adresu. Expedujeme do 1 pracovného dňa. Dodanie max do 3 pracovných dní.

Far Cry 4 PS4

Výrobca: Ubisoft
EAN: 3307215793466
Platforma: PS4
Dostupnosť: Nie je skladomNie je skladom
Jazyk: Czech English German French Spanish Italian
Odporúčaný vek: 18+
Dátum vydania: 18.11.2014
10.75
S DPH
Bez DPH: 8.96
DPH: 20 %
Nedostupné
Nie je skladom

Far Cry® 4 nadväzuje na legendárny úspech svojho predchodcu a prináša ešte rozsiahlejší a ohromnejší zážitok. Tešiť sa môžete na úplne nový obrovský otvorený svet s integrovaným kooperatívnym režimom, do ktorého sa môžete kedykoľvek zapojiť a kedykoľvek sa od neho zase odpojiť.

Veľmi očakávané pokračovanie akčného herného dobrodružstva Far Cry prichádza a prináša hráčom nové prostredie a dychberúcu grafiku. Vo Far Cry 4 nájdete nový otvorený svet Himalájskych vrcholov, nové zbrane, vozidlá a tiež divé zvieratá. Hlavným hrdinom je snedý drsniacky mladík Ajay Ghale, ktorý bude nútený čeliť nespočetnému množstvu prekážok a nebezpečným protivníkom. Využívať budete lezenie po skalách pomocou vystreľovacieho háku, alebo si môžete užiť voľný pád do priepasti pomocou špeciálneho obleku. K dispozícii bude aj veľký arzenál zbraní pre odstreľovanie alebo boj na blízko.

Čo nás čaká?

Strhujúce akcie bez kompromisov. Spoločnosť Ubisoft sa nenecháva veľmi pobádať a servíruje nadšeným hráčom jeden poriadne prepečený kúsok za druhým. V ďalšom diely ságy Far Cry ochutnáte náročný život v podhorí Himalájí. Tu sa nachádza krajina Kyrat, ktorej tvrdou rukou vládne diktátor Pagan Min.

Hlavný hrdina Ajay Ghale sa v horách pohybuje s úplnou samozrejmosťou a po svojom návrate do rodnej krajiny sa chce zapojiť do prevratu. Desiatky táborov čakajú na svoje oslobodenie a hneď potom sa pridajú na vašu stranu.

Úplne otvorený herný svet, lákavé prostredie a mnoho príležitostí na akciu nabáda k rôznym štýlom zábavy. Chcete zo slonieho chrbta prevalcovať základňu nepriateľov? Pokojne môžete. Máte však radšej plazivý postup, pri ktorom likvidujete zo zákrytu jedného lumpa po druhom? Žiadny problém. Zaujímavou náplňou sa určite tiež stane kooperácia v našliapnutom multiplayeri.

Hra obsahuje tiež české titulky!

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0
100% zákazníkov odporúča

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.

Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Matěj L. (CZ)

28.5.2024 12:23 ( 17 dní dozadu)
[Hodnotenie z Digihry]

Balíček přišel do 2 dnů, přibalený dárek potěšil :)

  • Ceny
  • Rychlost dodání

Marek M. (SK)

25.5.2024 20:01 ( 20 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • Elektronický kód prišiel automaticky
  • Takže nebol žiadny problém s doručením ani komunikáciou :)

Maroš Z. (SK)

23.5.2024 13:30 ( 22 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

Objednávku bola zrušená zo strany obchodu s tým, že mi vrátia peniaze na kartu, pretože objednaný tovar bol nedostupný. Peniaze mi však zatiaľ naspäť neprišli, ale zatiaľ to je iba 4 dni tak ešte čakám.