Tovar vám bude doručený vybraným dopravcom na Vašu adresu. Expedujeme do 1 pracovného dňa. Dodanie max do 3 pracovných dní.

Microsoft Xbox Series S + Redfall Bundle

Výrobca: Microsoft
Dostupnosť: SkladomSkladom
Dátum vydania: 2.5.2023
359.99
S DPH
Bez DPH: 299.99
Krabicová verzia

Zakúp si hernú konzolu Xbox Series S a získaj hernú novinku Redfall od autorov cenami ovenčeného tímu stojaceho za hrami Prey a Dishonored!

 

Prejdite s konzolou Xbox Series S úplne na digitálny obsah a vychutnávajte si výkon novej generácie v najmenšom Xboxe všetkých čias za skvelú cenu. Naplno si užite každú minútu hrania s funkciou rýchleho obnovenia, bleskovým načítacím časom a hraním rýchlosťou až 120 FPS – to všetko vďaka technológii Xbox Velocity Architecture. Vychutnávajte si digitálne hry zo štyroch generácií konzol Xbox so stovkami optimalizovaných titulov, ktoré teraz vyzerajú a hrajú sa lepšie ako kedykoľvek predtým. Pridaním predplatného Xbox Game Pass Ultimate (členstvo je v predaji samostatne) získate s priateľmi možnosť online hrania pre viacerých hráčov a okamžitý prístup ku knižnici s viac ako 100 vysokokvalitnými hrami vrátane hier v 1. deň vydania od Xbox Game Studios, ako sú hry Halo Infinite, Forza Horizon 5 a Minecraft Dungeons.* - ponuka sa stále mení

 

Výkon novej generácie v najmenšom Xboxe všetkých čias

Prejdite s konzolou Xbox Series S úplne na digitálny obsah a vychutnávajte si hranie novej generácie za skvelú cenu. 

 

Viac hrajte, menej čakajte

Naplno si užite každú minútu hrania s funkciou rýchleho obnovenia, bleskovým načítacím časom a hraním rýchlosťou až 120 FPS – to všetko vďaka technológii Xbox Velocity Architecture.*

 

Sledujte svoju obľúbenú zábavu

Streamujte 4K video zo služieb Netflix, Amazon a mnohých ďalších.

 

Tisícky hier pripravené na hranie

Vychutnávajte si digitálne hry zo štyroch generácií konzol Xbox so stovkami optimalizovaných titulov, ktoré teraz vyzerajú a hrajú sa lepšie ako kedykoľvek predtým.

 

Objavte svoju ďalšiu obľúbenú hru

Pridaním predplatného Xbox Game Pass Ultimate (členstvo je v predaji samostatne) získate s priateľmi možnosť online hrania pre viacerých hráčov a okamžitý prístup ku knižnici s viac ako 100 vysokokvalitnými hrami vrátane hier v 1. deň vydania od Xbox Game Studios, ako sú hry Halo Infinite, Forza Horizon 5 a Minecraft Dungeons.*

 

Forza Horizon 5 

Vydajte sa na úžasné expedície v energickom a neustále sa meniacom otvorenom svete situovanom v Mexiku a zažite neobmedzenú a zábavnú jazdu plnú akcie v stovkách najlepších svetových áut.

 

Zoznámte sa s novým bezdrôtovým ovládačom Xbox

Zažite modernizovaný bezdrôtový ovládač Xbox, ktorý je navrhnutý na zvýšenie pohodlia počas hrania. Vďaka textúrovaným rukovätiam majte cieľ neustále v hľadáčiku a bezproblémovo zaznamenávajte a zdieľajte obsah.

 

Príslušenstvo

Využívajte svoje príslušenstvo pre Xbox One naplno vrátane ovládačov, náhlavných súprav a ďalšieho vybavenia na konzole Xbox Series S.

 

Aplikácia Xbox Family Settings

Čas hrania je teraz bezstarostnejší, a to vďaka bezplatnej aplikácii Xbox Family Settings pre Android a iOS. Jednoducho spravujte aktivity svojich detí na konzolách Xbox a povoľte herné možnosti, ktoré sú vhodné pre vašu rodinu. Rýchlym pridaním detí do svojho rodinného konta si môžete hneď začať užívať zábavu. Nastavte čas strávený pri obrazovke, aktualizujte obmedzenia obsahu, spravujte výdavky a majte pod kontrolou prichádzajúce žiadosti o priateľstvo.*

 

VYBERTE SI IDEÁLNU KONZOLU XBOX

This is an example imageThis is an example image
Xbox Series XXbox Series S
Xbox Velocity Architecture

Rýchle obnovenie

Hardvérovo akcelerovaný Direct X Raytracing

Hranie až pri 120 FPS

Spätná kompatibilita s tisíckami hier zo štyroch generácií

Dolby Vision a Dolby True HD Atmos

Výstup HDMI 2.1

Špeciálny 1 TB SSD disk ako interné úložisko

 

Špeciálny 512 GB SSD disk ako interné úložisko

 

12 teraflopov výpočtového výkonu

 

4 teraflopy výpočtového výkonu

 

Hranie v skutočnom 4K

 

Natívne rozlíšenie 1440p

 

Prehráva fyzické herné disky

 

Neprehráva fyzické herné disky

 

Sledujte streamované video v rozlíšení 4K Ultra HD z obľúbených služieb ako Netflix, Amazon Video a ďalších

Prehráva disky Blu-ray v 4K UHD

 

Prístup k viac ako 100 vysokokvalitným hrám pre konzolu, PC, telefóny a tablety

 

Redfall je FPS v otvorenom svete pre jedného hráča aj kooperáciu od Arkane Austin, cenami ovenčeného tímu stojaceho za hrami Prey a Dishonored. Redfall nadväzuje na odkaz starostlivo vytvorených svetov a podmanivých simulátorov a prináša do tejto príbehovej akčnej strieľačky charakteristickú hrateľnosť tohto štúdia.

Odhaľte pravdu, získajte Redfall späť
Ostrovné mestečko Redfall v štáte Massachusetts je v obliehaní légií upírov, ktorí zatienili slnko a odrezali obyvateľov od okolitého sveta. Preskúmajte otvorený svet a ponorte sa do hlbokej príbehovej kampane, kde odhalíte tajomstvo výskytu upírov. Spojte sa s hŕstkou preživších proti príšerám, ktoré chcú povysávať mesto do poslednej kvapky krvi.

Zabíjajte sami alebo v tíme
Redfall dokonale kombinuje možnosti hry pre jedného i viacerých hráčov, takže sa hráči môžu vydať do temnoty sami alebo hrať v kooperácii až pre štyroch hráčov. Spoluhráči si môžu vyskúšať rôznu výbavu hrdinov a kombinovať svoje sily, aby našli kreatívne riešenie upírie apokalypsy. Budete hľadať arzenál špecializovaných zbraní a upravovať si postavu vďaka jedinečným vylepšeniam podľa svojho štýlu hry: akčné strieľanie, kradmý boj a čokoľvek medzi tým.

Nekonvenční hrdinovia verzus noc
Upíri v Redfall, ktorí vznikli po nevydarených vedeckých experimentoch a majú nadprirodzené schopnosti, vás a váš tím donútia hrať kreatívne. Vyberte si z tímu rozmanitých hrdinov - z ktorých každý má vlastné schopnosti špecifické pre danú postavu - a zdolajte légiu upírov a ich manické stúpencov.
• DEVINDER CROUSLEY – Certifikovaný lovec príšer: Kryptozoológ a ambiciózny vynálezca. Vyzbrojený zbraňami vlastnej výroby sa vydáva na misii, aby dokázal, že na to má.
• LAYLA ELLISONOVÁ – Telekinetická hrozba: Študentka biomedicínskeho inžinierstva, ktorá sa dobrovoľne prihlásila do lekárskeho pokusu, pri ktorom sa niečo škaredo zvrtlo a ona získala značné telekinetické schopnosti.
• REMI DE LA ROSA – Dômyselná technička: Geniálna bojová technička, ktorá strávila život na fronte. S pomocou svojho robota Bribóna je odhodlaná pomôcť zachrániť preživších z Redfallu.
• JACOB BOYER – Strelec s nemŕtvym okom: Bývalý vojenský ostreľovač, ktorý sa stal súkromným kontraktorom. Podivné udalosti v Redfalle obdarili Jacoba tajomným upírím okom a prízračným havranom, ktorý od neho nikdy nie je ďaleko.

Otvorený svet Redfallu
Redfall je skutočný zážitok od Arkane zasadený do bohatého sveta, ktorý kombinuje známych s mimoriadnym. Otvorený svet Redfallu ručne vytvorili majstri level designu, ktorí stoja za vesmírnou stanicou Talos I v Prey a Dunwallom v Dishonored. Od kedysi rušného centra mesta cez strašidelné lesy po spustošenú promenádu ​​na pobreží - budete bojovať na základniach kultistov av nadprirodzených priestoroch, zatiaľ čo budete skladať dieliky mnohých záhad Redfallu.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.

Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Mario K. (SK)

25.5.2023 08:56 ( 6 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

Nakupoval som prvý krát a všetko prebehlo v poriadku.

  • Cena
  • Prehľadný web
  • Rýchlosť vybavenia objednávky

Miroslav V. (SK)

22.5.2023 18:35 ( 8 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

Rýchle vybavenie objednávky a doručenie aj s darčekom. Samozrejme aj super cena, tovar prišiel originálne zabalený.


Daniela T. (SK)

17.5.2023 17:37 ( 13 dní dozadu)
[Hodnotenie z Digihry]

Úžasný obchod. Vidno, že si vážia zákazníkov.

  • Rýchle dodanie
  • Hra prišla dokonca už v deň vydania
  • Promptná komunikácia
  • Darček k objednávke
  • Nízke ceny
  • Nemám, čo vytknúť