Po naskladnení tovaru Vám bude tovar odoslaný do 1 pracovného dňa a následne dodaný do max 3 pracovných dní

Xbox Wireless Controller Elite Series 2 Core - (Red) + Game Pass pre PC 3 mesiace

Výrobca: Microsoft
EAN: 196388110810
Dostupnosť: Do 14 dníDo 14 dní
Dátum vydania: 12.5.2023
133.98
S DPH
Bez DPH: 111.65
Krabicová verzia

Vyskúšajte červený bezdrôtový ovládač Xbox Elite Series 2 – Core, ktorý obsahuje páčky s nastaviteľným tlakom, pogumované rukoväti až k okrajom a kratšie zámky spúští. Zažite prispôsobenie bez obmedzení vďaka exkluzívnym možnostiam priradenia tlačidiel v aplikácii Xbox Accessories.

Dokonca si môžete vybrať farbu, akou bude tlačidlo Xbox svietiť. V ovládači môžete uložiť až tri vlastné profily a kedykoľvek medzi nimi prepínať. Vďaka dobíjateľnej batérii s výdržou až do 40 hodín a vylepšeným odolným komponentom sa môžete hrať dlhšie. Na hranie na konzole, PC a mobilnom zariadení používajte Xbox Wireless, Bluetooth alebo dodaný USB-C kábel. Červený bezdrôtový ovládač Xbox Elite Series 2 – Core je navrhnutý tak, aby spĺňal základné požiadavky súčasných súťaživých hráčov. Vkladá výnimočný výkon, prispôsobenie a odolnosť tam, kde je to najdôležitejšie – do vašich rúk.

 

Bezdrôtový ovládač Xbox Elite Series 2 - Core (červený)

Vyskúšajte červený bezdrôtový ovládač Xbox Elite Series 2 – Core, ktorý obsahuje páčky s nastaviteľným tlakom, pogumované rukoväti až k okrajom a kratšie zámky spúští.

 

Hrajte ako profesionál

Bezdrôtový ovládač Xbox Elite Series 2 – Core je navrhnutý tak, aby spĺňal požiadavky súčasných súťaživých hráčov. Vkladá výnimočný výkon, prispôsobenie a odolnosť tam, kde je to najdôležitejšie – do vašich rúk.

 

Hrajte na viacerých zariadeniach

Na hranie na konzolách Xbox Series X|S, Xbox One a PC s Windows používajte Xbox Wireless, Bluetooth® alebo dodaný USB-C kábel.

 

Ďalšie spôsoby prispôsobenia

Zažite prispôsobenie bez obmedzení vďaka vymeniteľným komponentom a exkluzívnym možnostiam priradenia tlačidiel v aplikácii Xbox Accessories.*

Navrhnutý na dlhé hodiny hrania

Vďaka dobíjateľnej batérii s výdržou až 40 hodín a zlepšeným odolným komponentom sa môžete hrať dlhšie.*

Obsah balenia 

Bezdrôtový ovládač Xbox Elite Series 2 – Core (červený), Nástroj na nastavenie páčok, Vymeniteľné páčky (2), Vymeniteľný fazetový smerový ovládač (1), USB-C® kábel

Špecifikácie

Systémové požiadavky

Na používanie so systémami Xbox Series X, Xbox Series S a Xbox One a počítačmi so systémom Windows 7 alebo novším. Windows 10/11: Vyžaduje pripojenie Bluetooth, dodaný kábel USB-C® alebo bezdrôtový adaptér Xbox (v predaji samostatne). Windows 7 alebo 8.1: Vyžaduje dodaný kábel USB-C®. Niektoré funkcie nemusia byť podporované. Ovládače sú k dispozícii na stránke xbox.com/xboxone/PC-controller.

Požiadavky aplikácie Xbox Accessories

K dispozícii na konzolách Xbox Series X, Xbox Series S, Xbox One a počítačoch so systémom Windows.

Zvuk

Obsahuje 3,5 mm konektor na stereoslúchadlá. Kompatibilné aj s adaptérom na stereoslúchadlá pre Xbox One a všetkým ostatným príslušenstvom k ovládaču pre Xbox vyrobeným spoločnosťou Microsoft.

Hmatová odozva

Obsahuje impulzné spúšte a vibračné motorčeky. Ovládanie motorčekov môžete upraviť v aplikácii.

Hmotnosť

330 g (+/–15 g) pri použití s pripojeným fazetovým smerovým ovládačom a štandardnými páčkami.

Pripojenie

Ku konzolám Xbox Series X, Xbox Series S, Xbox One X alebo Xbox One S sa pripojíte pomocou Xbox Wireless alebo dodaného USB-C kábla s dĺžkou 2,7 m. K počítačom a tabletom s Windows 10/11 či zariadeniam s Androidom a iOS sa pripojíte pomocou Bluetooth alebo dodaného USB-C kábla s dĺžkou 2,7 m. K počítačom so systémom Windows 7 alebo 8.1 sa pripojíte pomocou dodaného USB-C kábla s dĺžkou 2,7 m. Niektoré funkcie nemusia mať podporu.

Ovládanie páčok

Pomocou dodaného nástroja na nastavenie páčok môžete manuálne meniť ich tlak. Na výber sú tri úrovne nastavenia. Krivky citlivosti páčok môžete nastaviť pomocou aplikácie Xbox Accessories alebo prepnúť vstupy páčok tak, aby ľavá riadila vstup pravej a naopak.

Batéria

Vnútorná nabíjateľná batéria s výdržou až 40 hodín na jedno nabitie. Výdrž batérie sa líši v závislosti od používania a ďalších faktorov.

Priraditeľné tlačidlá

Tlačidlá A, B, X a Y, smerový ovládač nahor, nadol, doľava a doprava, ľavé a pravé predné tlačidlá, ľavá a pravá spúšť, kliknutie ľavou a pravou páčkou, 4 pádla.

 

---------------------------------------------------------------------------

 

Hrajte hry DEATHLOOP, Sea of Thieves, Minecraft a stovky iných hier pre PC za jednu nízku mesačnú cenu. Ako prví si zahrajte nové hry, napríklad Starfield a Redfall, v deň vydania a nikdy si nič nenechajte ujsť. Ponorte sa do sveta obľúbených sérií, ako sú Halo a Forza Horizon od Xbox Game Studios alebo DOOM, Elder Scrolls a Fallout od Bethesda Softworks. Okrem toho vhupnite do sveta hier Mass Effect, STAR WARS™ a ďalších sérií v rámci členstva EA Play, ktoré je súčasťou predplatného. Chcete vlastniť hry, ktoré milujete? Ako člen s PC Game Passom získate tiež zľavy až do 20 % na rôzne hry a až do 10 % na súvisiace herné doplnky. Každý mesiac pribúdajú nové hry, napríklad Death Stranding a Valheim – neustále je čo.*

 

* Dôležité informácie:
Uplatnite si na stránke microsoft.com/redeem

Hranie na PC s Windowsom 10/11: po uplatnení postupujte podľa pokynov na stránke xbox.com/pcgamepass.

Platia podmienky používania a výnimky. Katalóg hier sa líši v priebehu času a podľa oblasti a zariadenia. Vyžaduje Windows 10/11 (s aktualizáciami), nezahŕňa režim S ani zariadenia ARM. Podrobnosti nájdete na stránkach xbox.com/pcgamepass, ea.com/ea-play/terms a ea.com/ea-play. Vyžaduje: súbory na stiahnutie, aplikácie, značné úložisko, širokopásmové pripojenie (môžu sa účtovať poplatky) a konto Microsoft. Podmienky: pozrite si stránku xbox.com/subscriptionterms. Hry, funkcie a služby sa v priebehu času a podľa oblasti/platformy menia a môžu byť ukončené. Ak sa hra odstráni z katalógu, musíte si ju kúpiť, aby ste mohli naďalej používať obsah zakúpený v hre. Pre existujúcich členov s predplatným Game Pass Ultimate platí prevodný pomer. Prevody sú konečné. S výnimkou prípadov, keď to vyžaduje zákon, sú kódy nevratné. Podlieha Zmluve o poskytovaní služieb spoločnosti Microsoft (microsoft.com/msa).

Xbox Cloud Gaming (Beta): vyžaduje podporovanú hru; môže vyžadovať podporovaný Bluetooth ovládač (všetko v predaji samostatne). Vybrané oblasti a zariadenia. Platia obmedzenia streamovania. Dostupnosť servera a časy čakania sa môžu líšiť. Katalóg hier sa líši v priebehu času a podľa oblasti a zariadenia. Vyžaduje sa internet, ktorý je spoplatnený poskytovateľmi internetových služieb. Aplikácie vyžadujú Windows 10/11 (s aktualizáciami). Nezahŕňa režim S ani zariadenia ARM. xbox.com/cloudgaming

Starfield a Redfall: očakávajú sa v roku 2023.

Logo EA a Battlefield sú ochranné známky spoločnosti Electronic Arts Inc. Všetky práva vyhradené. Licenčne vyrobené spoločnosťou Electronic Arts Inc. STAR WARS© a TM 2019 Lucasfilm Ltd. Všetky práva vyhradené.

AIRBUS, ďalšie produkty Airbus a servisné značky sú zapísané ochranné známky spoločnosti Airbus. Všetky práva vyhradené. Oficiálne licencované spoločnosťou Airbus. Názvy, emblémy, dizajny trupov a logá Cessna sú ochranné známky a duševné vlastníctvo spoločnosti Textron Innovations Inc. a spoločnosť Microsoft Corporation ich používa na základe licencie. Názvy, emblémy, dizajny trupov a logá CubCrafters sú ochranné známky a duševné vlastníctvo spoločnosti CubCrafters a spoločnosť Microsoft Corporation ich používa na základe licencie.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.

Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Mario K. (SK)

25.5.2023 08:56 ( 6 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

Nakupoval som prvý krát a všetko prebehlo v poriadku.

  • Cena
  • Prehľadný web
  • Rýchlosť vybavenia objednávky

Miroslav V. (SK)

22.5.2023 18:35 ( 8 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

Rýchle vybavenie objednávky a doručenie aj s darčekom. Samozrejme aj super cena, tovar prišiel originálne zabalený.


Daniela T. (SK)

17.5.2023 17:37 ( 13 dní dozadu)
[Hodnotenie z Digihry]

Úžasný obchod. Vidno, že si vážia zákazníkov.

  • Rýchle dodanie
  • Hra prišla dokonca už v deň vydania
  • Promptná komunikácia
  • Darček k objednávke
  • Nízke ceny
  • Nemám, čo vytknúť