Tovar vám bude doručený vybraným dopravcom na Vašu adresu. Expedujeme do 1 pracovného dňa. Dodanie max do 3 pracovných dní.

EA SPORTS FC 24 Nintendo Switch

Výrobca: Electronic Arts
EAN: 5035225125127
Platforma: Nintendo Switch
Dostupnosť: SkladomSkladom
Jazyk: English
Odporúčaný vek: 3+
Dátum vydania: 29.9.2023
52.90
S DPH
Bez DPH: 44.08
DPH: 20 %
Krabicová verzia

EA SPORTS FC™ 24 vás víta v hre The World’s Game – najreálnejšom futbalovom zážitku všetkých čias s HyperMotionV, štýlmi PlayStyles optimalizovanými spoločnosťou Opta a revolučným enginom Frostbite™, ktorý znovu objavuje, ako sa 19 000+ autentických hráčov pohybuje, hrá a vyzerá v každom zápase.

HyperMotionV zachytáva hru tak, ako sa skutočne hrá, pomocou objemových údajov z viac ako 180 profesionálnych futbalových zápasov mužov a žien na ovplyvnenie pohybov hráčov v hre. To odomkne autentický pohyb celého tímu, ako aj 1 200 charakteristických štýlov behu, takže fanúšikovia môžu zažiť jedinečné spôsoby, akými sa pohybujú špičkoví hráči.

 

PlayStyles dimenzujú športovcov, idú nad rámec celkového hodnotenia, aby oživili schopnosti na ihrisku, ktoré robia hráčov výnimočnými. PlayStyles vychádza z údajov o skutočných hráčoch z Opty a iných zdrojov, čo hráčom poskytuje jedinečné možnosti, vďaka ktorým ich spôsob hrania vyzerá a pôsobí autentickejšie. PlayStyles+ vylepšuje tieto charakteristické schopnosti na svetový štandard – spomeňte si na Haaland's Power Shot – odrážajúc schopnosti elitných hráčov hrať na úrovni, ktorú môže dosiahnuť len málokto.

 

Vylepšený Frostbite™ Engine prináša hru The World’s Game v realistických detailoch a prináša novú úroveň ponorenia do každého zápasu. Úplne nová technológia postáv SAPIEN mení spôsob, akým hráči vyzerajú a pohybujú sa vďaka realisticky prepracovaným modelom hráčov, ktoré sú 10x anatomicky presnejšie a presnejšie až do najmenších detailov, a tkanina GPU sa naťahuje a vlní, aby predviedla viac atletizmu, vďaka čomu sa každá snímka a každá oslava viac podobajú skutočnému futbalu.

 

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0
100% zákazníkov odporúča

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.

Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Slavo B. (SK)

5.12.2023 10:51 ( 1 deň dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

lahke objednanie aj platenie rychle dodanie


Jozef H. (SK)

5.12.2023 09:30 ( 1 deň dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

S e-shopom som velmi spokojny. Vsetko prebehlo hladko a rychlo, dokonca mi pribalili aj maly darcek:)


Radek M. (CZ)

4.12.2023 12:45 ( 2 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.cz]

Velmi rychlé dodání

  • Velmi rychlé dodání - dopoledne objednáno, druhý den doručeno