PlayStation Plus – Decembrové hry zadarmo
PlayStation Plus – Decembrové hry zadarmo

PlayStation Plus – Decembrové hry zadarmo

Zoznam bezplatných hier pre členov programu PlayStation Plus je vonku ! Zoznam obsahuje všetko od existenčnej hrôzy až po adrenalínové preteky. Všetky nižšie uvedené hry budú k dispozícii zadarmo od 4. decembra do 1. januára 2019 (pokiaľ ste členom PS Plus).

 

 1. #Prečo sa pripojiť k službe PlayStation Plus
 2. #Ako sa pripojiť?
 3. #PlayStation 4
  1. #Soma
  2. #Onrush
 4. #PlayStation 3
  1. #Steredenn
  2. #SteinsGate
 5. #PlayStation Vita
  1. #Iconoclasts
  2. #Papers, Please


Prečo sa pripojiť k službe PlayStation Plus?

Online hry: Čoraz viac a viac hier je len online, alebo hlavným ťahákom celej hry je režim Multiplayer. Ak nehrajete on-line, nevyužívate svoj PlayStation naplno a prichádzate o množstvo hernej zábavy.
Cloud Storage: Väčšina AAA titulov v týchto dňoch vyžaduje najmenej 50 GB miesta na pevnom disku. To je tak 10 hier a váš pevný disk PS4 je plný. Cloud Storage vám umožňuje stiahnuť neobmedzené množstvo hier a dáva vám možnosť si ich všetky vziať so sebou  ku kamarátom. Budete mať prístup ku všetkému vo vašom systéme kamkoľvek pôjdete.
Hry zadarmo: Kto nemá rad veci zadarmo? Všetky bezplatné hry ponúkané každý mesiac môžete stahovať a hrať 24 hodín denne tak dlho pokiaľ je vaša služba Playstation Plus aktívna. Okrem toho nové hry sa pridávajú každý mesiac. Pozrite si ponuku hier, ktoré sú stále k dispozícií za Október a čo je nové pre mesiac November.

 

Ako sa pripojiť?

PlayStation Plus predplatne

Stačí si zakúpiť predplatné PlayStation Plus, aby ste mohli využívať všetky výhody, vyberte si svoju krajinu a požadovanú dĺžku členstva!

 

PlayStation 4

Soma

Hru Soma vyvinuli rovnakí ľudia, ktorí vám priniesli Amnesia: The Dark Descent, takže by malo byť samozrejmosťou, aby ste túto hru hrali so zapnutým svetlom. Neviete, kto ste, ani ako ste sa tam dostali, v Soma sa prebudíte v podvodnom výskumnom zariadení, kde vedci experimentujú s umelou inteligenciou. Áno, odhadli ste to, výskum nedopadol podľa plánov. Táto hra je hlbokomorská existenciálna kríza, ktorá spochybňuje, čo to znamená byť človekom. Strašidelný príbeh sa krásne rozuzluje, a koniec... to necháme na vás, aby ste to zistili.

 

Onrush

Potrebujeme viac akčných/arkádových závodných hier ako táto!  Onrush ponúka vzrušujúci, adrenalínový zážitok z hry naprieč živými, farbami hýriacimi krajinami, V Onrush je vašim cieľom vyhrať preteky, ale s pomocou akýchkoľvek dostupných prostriedkov. Vyhrať závod je rovnako zábavné ako sa postarať o to aby ho nevyhral váš súper.

 

PlayStation 3

Steredenn

Každý by si mal počas dňa spraviť čas na klasickú 2D strielačku! A práve to vám ponúka Steredenn, v zaujímavom, retro pixelovom štýle, ktorý vás prenesie v čase do dôb starých dobrých arkádových hier. Pripravte sa na vesmírnych pirátov a bitky s Bossmi v nekončiacom boji o prežitie. Aké najlepšie skóre sa vám podarí získať?

 

SteinsGate

S ohromne pozitívnymi recenziami na Steame, pri tejto vizuálnej novinke budete plakať až do konca. SteinsGate príbeh vás pohltí, koniec vás prekvapí, hra je super a je vytvorená v komixovom štýle Manga.

 

PlayStation Vita (crossbuy with PS4)

Iconoclasts

Táto napínavá plošinovka je ideálna na hranie na PS Vita. Iconoclasts predstavujú masívny svet plný srdcehrejivého príbehu, ťažkých hádaniek a zaujímavých postáv. Stiahnite si Iconoclasts, len aby ste sa na to pozreli, a neodinštalujete si ju kôli úžasnej hrateľnosti.

 

Papers, Please

Papers, Please je to politicky nabité dobrodružstvo, ktoré sa baví na byrokratickom vládnom procese. Ale neznepokujujte sa tým, vašou úlohou imigračného inšpektora je rozhodnúť sa, kto vstúpi a nevstúpi do vašej krajiny. Zostaňte ostrý a vnímajte všetko okolo vás; špióni, teroristi a pašeráci sa pokúsia dostať za vás. V Papers, Please by jedno zlé rozhodnutie mohlo byť zničujúce pre vás, vašu prácu a vašu vlasť!


Ďalšie články, ktoré by ťa mohli zaujímať


Iveta P.

19.5.2019 20:54 ( 19 hod dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

 • velka spokojnost

Erik M.

16.5.2019 12:10 ( 4 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

 • bol som naozaj veľmi spokojný
 • hry som objednal v nedeľu podvečer a po overení platby som dostal aktivačné kľúče
 • ako nový zákazník som nemusel dlho čakať na overenie prvej platby - do pol hodiny som hry už inštaloval
 • platba okamžitým prevodom je super vec

Boris M.

13.5.2019 18:11 ( 6 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

 • ceny
 • zľavy
 • široký výber produktov