Pokračovanie Dungeons
Pokračovanie Dungeons

Pokračovanie Dungeons

Dungeons 3

  • Veľká mapa
  • Ikonické príšery
  • Pekná grafika
  • Príbeh podľa vás

 

Uplynul asi rok, odkedy Dungeons 2 prvýkrát prešiel na konzoly a vývojár Realmforge Studios už nadviazal na pokračovanie. Tretia časť hry sa dostáva na konzoly, vďaka čomu posúva svoj humor omnoho širšiemu publiku. Opäť sa vraciate do úlohy Ultimate Evil. Rozkazujete armádam príšerných tvorov, aby ste dobili sily dobra, zatiaľ čo budujete vytvárať dungeony plné zložitých pascí. Dungeons 3 vyzdvihuje veci ihneď po udalostiach svojho predchodcu a vidí hrozivého Dungeon Lorda - The Ultimate Evil, ktorý sa snaží dobiť celý svet a vládnuť mu. Netrvalo však dlho, kým sa dozvedel o neobjavenom kontinente a poslal flotilu svojich najlepších vojsk, aby viedli inváziu.

Misia viedla k zlyhaniu a Ultimate Evil namiesto toho povzbudzuje pomoc Thalyu, temnej strane elfov. Je to ďalší krok ku budovaniu zlej ríše. Thalya zostáva ústredným bodom príbehu a počas celej kampane jej prikazujete, aby rozšírila vplyv Konečného zla, zničila všetkých, ktorí sú proti vám, a maskovala svet v temnote.

Hra vyžaduje, aby ste boli obozretní pretože pri útokoch v plnom rozsahu sa môžete stretnúť s veľmi otravnými nepriateľmi. Veľký dôraz sa kladie aj na získavanie zdrojov, pričom zlato a zlo sú „menou“ potrebnou na najatie väčšieho počtu vojakov a získanie ďalších schopností v hre.

Dungeons 3 je zaujímavá strategická hra vo svojej najlepšej podobe. Vidíme to zhruba na 20-hodinovú kampaň. Je to určite solídny balík pre všetkých fanúšikov dungeonových hier.

 

Pozrite si trailer:

A teraz do akcie! Pozrite si ako hra vyzerá z pohľadu gameplayu:

 

DIGIHRY SCORE:

GRAFIKA – 7/10   

HRATEĽNOSŤ -  7/10     

NÁŠ DOJEM -  7.5/10   

CELKOVÉ SKORE – 7.1/10

 

Recenziu napísal Lukáš Jurík.


Ďalšie články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Nové Minecraft Dungeons

13.6.2020 14:05   |   73 x   |  
Nové Minecraft Dungeons

Minecraft Dungeons   Akčná RPG hra Zaujímavý príbeh Beží dobre na starom hardvéri Rozmanitosť zbraní a schopností, s radikálnymi novými efektmi Mode ...Jozef R. (SK)

2.7.2020 07:54 ( 1 deň dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • Rýchlosť

Aleš S. (CZ)

27.6.2020 07:27 ( 6 dní dozadu)
[Hodnotenie z Digihry]


Miroslav Č. (SK)

20.6.2020 19:38 ( 12 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

Parada!!!