PS Plus Apríl: hry zadarmo
PS Plus Apríl: hry zadarmo

PS Plus Apríl: hry zadarmo

Predplatitelia PlayStation Plus si budú môcť na budúci mesiac zahrať dve úžasné hry. Oba tituly budú k dispozícii 2. apríla a obidva budú zadarmo, v prípade ak máte aprílové členstvo PS Plus. Nižšie sa môžete dozvedieť viac o každej z týchto nových hier a o tom, ako sa môžete pripojiť k službe PS Plus.

 

Conan Exiles

Vitajte vo svete barbara Conana! V tejto multiplayer survival hre sa pokúsite prežiť a prosperovať v masívnom on-line otvorenom svete plnom akcie a dobrodružstva.

Hrajte sám alebo s priateľmi (alebo náhodnými hráčmi), vytvorte si svoj domov, zvelaďte svoje kráľovstvo a zničte svojich nepriateľov! Od zamrznutých horských štítov až po temné podzemné jaskyne, v ktorých na vás budú čakať všetky možné živé organizme. Ako s tým naložíte, je len na vás.

 

The Surge

The Surge je dosť ako futuristický Dark Souls / Bloodborne. Stoja vám tam neľútostní nepriatelia v ceste, mocní šéfovia, ktorých treba odpratať, uspokojujúci boj zblízka. A v neposlednom rade backstory, The Surge začína prvým dňom v práci, ktorý sa pokazil.

Keď sa prebudíte po katastrofe v mega-korporácii, pre ktorú pracujete, zistíte, že ste boli vybavený super-ľudským exoskeletom, ktorý je schopný úžasných vecí. Zistíte aj, že existuje veľa šialených kolegov a zlých robotov, ktorí sa vás snažia zabiť!

 

Ak nie ste členom PlayStation Plus, mali by ste byť! Neprichádzate len o online hranie, ale každý mesiac vám újdu aj hry zadarmo, ako napríklad hry spomenuté vyššie. Tu je čo získate členstvom PS Plus:

Online hry: Čoraz viac a viac hier je len online, alebo hlavným ťahákom celej hry je režim Multiplayer. Ak nehrajete on-line, nevyužívate svoj PlayStation naplno a prichádzate o množstvo hernej zábavy.
Cloud Storage: Väčšina AAA titulov v týchto dňoch vyžaduje najmenej 50 GB miesta na pevnom disku. To je tak 10 hier a váš pevný disk PS4 je plný. Cloud Storage vám umožňuje stiahnuť neobmedzené množstvo hier a dáva vám možnosť si ich všetky vziať so sebou  ku kamarátom. Budete mať prístup ku všetkému vo vašom systéme kamkoľvek pôjdete.
Hry zadarmo: Kto nemá rad veci zadarmo? Všetky bezplatné hry ponúkané každý mesiac môžete stahovať a hrať 24 hodín denne tak dlho pokiaľ je vaša služba Playstation Plus aktívna. Okrem toho nové hry sa pridávajú každý mesiac. Pozrite si ponuku hier, ktoré sú stále k dispozícií za Október a čo je nové pre mesiac November.


Ďalšie články, ktoré by ťa mohli zaujímať

PS Plus Júl - Hry zadarmo

1.7.2019 19:55   |   41 x   |  
PS Plus Júl - Hry zadarmo

https://www.youtube.com/watch?v=I_45JTEXsFs Ďalšie dve hry boli oznámené pre PS Plus júlovú zostavu a ako zvyčajne budú zahrnuté ako bonus pre všetkých aktívnych odber ...Martin K. (SK)

16.7.2019 11:11 ( 21 hod dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • Rychle spracovanie

Viera T. (SK)

12.7.2019 10:54 ( 4 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

Ako študent, ktorý ešte nevlastní bankomatovú kartu, by som uvítala online peňaženku dobíjateľnú cez PaySafe Card.

  • Ceny
  • Doba dodania
  • Chýba online peňaženka

Adam J. (SK)

7.7.2019 14:01 ( 9 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • rýchlosť
  • ceny
  • jednoduchosť