PS Plus Jún
PS Plus Jún

PS Plus Jún

Členovia PlayStation Plus môžu do svojej knižnice zadarmo pridať budúci týždeň dve fantastické hry. 4. júna budú obe hry nižšie dostupné v obchode PlayStation Store. Dovtedy budú mať členovia PS Plus v júni ešte čas, aby chytili Mayove ponuky skôr, ako budú preč.

 1. #PS Plus Jún
  1. #Borderlands: The Handsome Collection
  2. #Sonic Mania
  3. #Čo získate členstvom PS Plus?

 

PS Plus Jún

Borderlands: The Handsome Collection

Nový Borderlands 3 prichádza v septembri, a vďaka PS Plus môžete s The Handsome Collection si môžete znovu zahrať predchádzajúce dve hry, s ktorými zažijete plno zábavy.

Handsome Collection obsahuje stovky RPG mayhem hodín v jednom ultimátnom balíku. Dve kriticky uznávané hry Borderlands prichádzajú v The Handsome Collection, spolu s každým  DLC, ktoré bolo kedy vydané! Preskúmajte Pandoru v Borderlands 2 a potom prejdite na planétu Mesiac v Borderlands: Pre-Sequel. Hrajte sám alebo hrajte až so 4 priateľmi online v kooperatívnom multiplayerovom režime Borderlands.

 

Sonic Mania

Sonic bol v poslednej dobe veľmi populárny. Od vydania fantastickej Team Sonic Racing 21. mája po nie až tak fantastického traileru k pripravovanému filmu Sonic the Hedgehog. Teraz je ideálny čas vyskúšať túto krásne prerobenú kolekciu klasických Sega Genesis Sonic hier.

Sonic Mania, pôvodne vydaný v roku 2017 na oslavu 25. výročia značky, obsahuje niekoľko prepracovaných etáp zo zlatého veku Sonic. Okrem toho, Mania prináša nových šéfov a krajiny pre známe trio (Sonic, Knuckles, a Tails)!

 

Čo získate členstvom PS Plus?

Ak nie ste členom PlayStation Plus, mali by ste byť! Neprichádzate len o online hranie, ale každý mesiac vám újdu aj hry zadarmo, ako napríklad hry spomenuté vyššie. Tu je čo získate členstvom PS Plus:

Online hry: Čoraz viac a viac hier je len online, alebo hlavným ťahákom celej hry je režim Multiplayer. Ak nehrajete on-line, nevyužívate svoj PlayStation naplno a prichádzate o množstvo hernej zábavy.
Cloud Storage: Väčšina AAA titulov v týchto dňoch vyžaduje najmenej 50 GB miesta na pevnom disku. To je tak 10 hier a váš pevný disk PS4 je plný. Cloud Storage vám umožňuje stiahnuť neobmedzené množstvo hier a dáva vám možnosť si ich všetky vziať so sebou  ku kamarátom. Budete mať prístup ku všetkému vo vašom systéme kamkoľvek pôjdete.
Hry zadarmo: Kto nemá rad veci zadarmo? Všetky bezplatné hry ponúkané každý mesiac môžete stahovať a hrať 24 hodín denne tak dlho pokiaľ je vaša služba Playstation Plus aktívna. Okrem toho nové hry sa pridávajú každý mesiac. Pozrite si ponuku hier, ktoré sú stále k dispozícií za Október a čo je nové pre mesiac November.


Ďalšie články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Xbox Live Gold - Jún

8.6.2019 12:30   |   77 x   |  
Xbox Live Gold - Jún

Microsoft je späť s ďalšou dávkou bezplatných hier pre svojich odberateľov Xbox Live Gold. Ako zvyčajne, v tohto mesačnej dávke je niečo, čo poteší každého hráča. Dve pre ...Viliam L. (SK)

15.9.2019 14:21 ( 5 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

 • veľmi rýchle doručenie

Alena K. (SK)

11.9.2019 22:16 ( 8 dní dozadu)
[Hodnotenie z Digihry]

Najlepší zákaznícky servis, pomohli mi so všetkým, čo bolo treba a to - okamžite. S takouto starostlivosťou o zákazníka som sa ešte nestretla. Odporúčam pre všetkých, aj menej technicky zdatných:-)

 • rýchlosť dodania
 • bezkonkurenčný zákaznícky servis
 • rýchla komunikácia
 • ochota a ústretovosť
 • skvelá cena za softvér

Stanislav K. (CZ)

11.9.2019 19:53 ( 8 dní dozadu)
[Hodnotenie z Digihry]

Perfektní stránka, výborné ceny, rychlost zaslaného klíče, vše jednoduché (návod jak zadat klíč od digihry). Vše super, obchod jednoznačně doporučuji. Děkuji

 • Rychlost, cena, dostupnost
 • žádné