Rockstar predstaví prvý trailer na GTA 6
Rockstar predstaví prvý trailer na GTA 6

Rockstar predstaví prvý trailer na GTA 6

Leaky o GTA 6 pracujú nadčasy. Fanúšikovia chrlia úniky a špekulácie o ďalšej hre od Rockstaru, pričom niektoré sú dôveryhodnejšie ako iné. Dnes tu máme konečne aj nejaké oficiálne informácie o dlho očakávanom titule.

 

Jason Schreier z agentúry Bloomberg 7. novembra informoval, že hra GTA 6 bude oznámená v blízkej budúcnosti, pričom trailer je naplánovaný na december. Komunita Grand Theft Auto bola prirodzene pobúrená.

Teraz sa k týmto fámam vyjadrila spoločnosť Rockstar a správu potvrdila. "Budúci mesiac uplynie 25 rokov od založenia spoločnosti Rockstar Games. Vďaka neuveriteľnej podpore našich hráčov po celom svete sme mali možnosť vytvárať hry, ktoré sú pre nás naozaj vášnivé," napísali na Twitteri.

"Sme veľmi radi, že vám môžeme oznámiť, že začiatkom decembra zverejníme prvý trailer k ďalšej hre Grand Theft Auto. Tešíme sa na ďalšie roky zdieľania týchto zážitkov s vami všetkými."


Ďalšie články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Novinky o GTA 6!

28.6.2022 21:45   |   3496 x   |  
Novinky o GTA 6!

Pozoruhodný insider zo štúdií GTA 6 dal fanúšikom predstavu o tom, ako pokračuje vývoj ďalšej generácie hlavnej hry Grand Theft Auto od Rockstar Games. Jediná vec, ktorú ...Petr D. (CZ)

14.7.2024 06:59 ( 3 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.cz]

  • rychlost vyřízení a doručení

Miroslav P. (SK)

9.7.2024 14:40 ( 8 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]


Miroslav S. (SK)

30.6.2024 08:42 ( 17 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

Všetko Ok