Rockstar predstaví prvý trailer na GTA 6
Rockstar predstaví prvý trailer na GTA 6

Rockstar predstaví prvý trailer na GTA 6

| 490 x

Leaky o GTA 6 pracujú nadčasy. Fanúšikovia chrlia úniky a špekulácie o ďalšej hre od Rockstaru, pričom niektoré sú dôveryhodnejšie ako iné. Dnes tu máme konečne aj nejaké oficiálne informácie o dlho očakávanom titule.

 

Jason Schreier z agentúry Bloomberg 7. novembra informoval, že hra GTA 6 bude oznámená v blízkej budúcnosti, pričom trailer je naplánovaný na december. Komunita Grand Theft Auto bola prirodzene pobúrená.

Teraz sa k týmto fámam vyjadrila spoločnosť Rockstar a správu potvrdila. "Budúci mesiac uplynie 25 rokov od založenia spoločnosti Rockstar Games. Vďaka neuveriteľnej podpore našich hráčov po celom svete sme mali možnosť vytvárať hry, ktoré sú pre nás naozaj vášnivé," napísali na Twitteri.

"Sme veľmi radi, že vám môžeme oznámiť, že začiatkom decembra zverejníme prvý trailer k ďalšej hre Grand Theft Auto. Tešíme sa na ďalšie roky zdieľania týchto zážitkov s vami všetkými."


Ďalšie články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Novinky o GTA 6!

28.6.2022 21:45   |   2796 x   |  
Novinky o GTA 6!

Pozoruhodný insider zo štúdií GTA 6 dal fanúšikom predstavu o tom, ako pokračuje vývoj ďalšej generácie hlavnej hry Grand Theft Auto od Rockstar Games. Jediná vec, ktorú ...Slavo B. (SK)

5.12.2023 10:51 ( 1 deň dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

lahke objednanie aj platenie rychle dodanie


Jozef H. (SK)

5.12.2023 09:30 ( 1 deň dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

S e-shopom som velmi spokojny. Vsetko prebehlo hladko a rychlo, dokonca mi pribalili aj maly darcek:)


Radek M. (CZ)

4.12.2023 12:45 ( 2 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.cz]

Velmi rychlé dodání

  • Velmi rychlé dodání - dopoledne objednáno, druhý den doručeno