Sean Bean mieri do herného sveta: Je prvým cieľom v HITMAN 2
Sean Bean mieri do herného sveta: Je prvým cieľom v HITMAN 2

Sean Bean mieri do herného sveta: Je prvým cieľom v HITMAN 2

Poznáte ten vtip, ktorý koluje o známom hollywoodskom hercovi? Sean Bean zomrie v každej snímke, v ktorej hrá. Zdá sa, že vtip naberá nové rozmery a preniká aj do herného sveta. 

#Prvý cieľ Sean Bean

#Dátum vydania

#Sniper Assassin

#Nový Ghost Mode

Prvý cieľ Sean Bean

V pokračovaní Hitmana bude Sean Bean vystupovať ako Mark Faba, bývalý agent MI5, ktorý teraz pracuje na voľnej nohe a tak sa dostal do pozornosti nášho plešatého priateľa. Sean Bean neskrýva nadšenie, že je súčasťou nadchádzajúcej videohry Hitman 2.

Dátum vydania

Hitman 2 vychádza 13. novembra 2018!

Pokračovanie napínavého špiónskeho trileru, Hitman 2 umožňuje hráčom vžiť sa do role Agenta 47 a vydať sa na lov nedostihnuteľného temného klienta a rozmotať jeho milíciu, raz a navždy. Keď sa Agent 47 dozvedá skryté pravdy o svojej minulosti, nič už nebude rovnaké.

Sniper Assassin

Hitman 2 predstavuje nové spôsoby hry v režime Sniper Assassin, samostatnom režime, ktorý po prvýkrát prináša kooperatívny zážitok a umožňuje hráčom spolupracovať online na zneškodnení cieľov. Sniper Assassin si tiež môžete zahrať v režime single player v úlohe samotného Agenta 47. 

Nový Ghost Mode

Ďalšou novinkou bude multiplayerový režim Ghost Mode, ktorý umožní súboj agentov jeden na jedného. Ako to bude fungovať? Dvaja hráči začnú hru bok po boku ako Agenti 47. Nemôžu navzájom útočiť ani vzájomne spolupracovať, každý hráč existuje v ich vlastnej samostatnej realite, ktorá nie je ovplyvnená činmi ich súpera. Nový súťažný mód si môžete pozrieť v akcii v priloženom trailery. 


Ďalšie články, ktoré by ťa mohli zaujímať


Martin D. (SK)

20.8.2019 23:48 ( 19 hod dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • tovar dorucili do 15 min. kedze slo o elektronicky kluc

Alexander S. (SK)

20.8.2019 08:49 ( 1 deň dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

Obidve licencie, ktore som kupoval su plne funkcne a instalacia prebehla bez problemov. S obchodom som aj kvoli rychlemu vybaveniu velmi spokojny.

  • zaujimave ceny
  • online platby
  • rychle vybavenie

Martin K. (SK)

15.8.2019 17:46 ( 6 dní dozadu)
[Hodnotenie z Digihry]

Perfektné, hry som dostal okamžite, aktivácia bezproblémová, podpora vždy pripravená reagovať na moje otázky.