TOP 3 Hry vychádzajúce v Apríli
TOP 3 Hry vychádzajúce v Apríli

TOP 3 Hry vychádzajúce v Apríli

Je ťažké tomu uveriť, ale už sme v štvrtine cesty roka 2019! Od Resident Evil 2 až po Sekiro, tento rok sa už vydalo toľko úžasných hier a ešte viac ich je tento mesiac na ceste. Toto sú top nadchádzajúce aprílové hry.

 1. #Prichádzajúce Aprílové Hry 2019
  1. #Borderlands Game of the Year Edition
  2. #Anno 1800
  3. #Mortal Kombat 11

 

Prichádzajúce Aprílové Hry 2019

Borderlands Game of the Year Edition

3. apríla

Nevyšla hra Borderlands Game of the Year Edition už dávno? Áno, prvýkrát bola vydaná už takmer pred 10 rokmi. Teraz ako prvá z našich prichádzajúcich aprílových hier, aby ste sa pripravili na vydanie pripravovanej Borderlands 3. Všetko od modelov postáv a textúr až po svetelné efekty a HDR bolo optimalizované pre next-gen systémy.

Nová edícia Borderlands GOTY Edition bude teraz obsahovať mini-mapu ako Borderlands 2, nové legendárne zbrane, tvrdší finálny boss a možnosť hrania 4 hráčov na jednej obrazovke! Ako vždy, s týmto špeciálnym vydaním prichádzajú aj všetky pôvodné DLC.

Najlepšie na tom je, že všetci PC hráči, ktorí vlastnia originálne Borderlands, získajú aktualizovanú verziu zadarmo! Takže si svoju hru kúpte teraz a začnite hrať túto novú verziu.

 

 

 

Anno 1800

16. apríla

Kriticky uznávaná Real-Time Stratégia je späť s ďalším dielom starostlivo spracovaných mestských budov. V Anno 1800 budete vodca počas jedného z najpodstatnejších momentov v modernej histórii: Priemyselná revolúcia! Svet sa mení rýchlejšie ako kedykoľvek predtým a je na vás, aby ste sa rozhodli, kam bude tento rast viesť.

V Anno 1800 definujete svoju úlohu vodcu pomocou stratégie, diplomacie, prieskumu alebo alianciám; pritom ako si budujete jedinečný osud pre vašu civilizáciu. Budete zlý dobyvateľ alebo zdvorilý diplomat? Tvorca nových myšlienok alebo vykorisťovateľ voľnej práce?

Rozhodnite sa, ako si svet zapamätá vaše meno v Anno 1800.

 

Hraj Anno 1800 teraz na PC

 

 

Mortal Kombat 11

23. apríla

Mortal Kombat 11 je späť s krvavejším bojom, ktorý poznáte a milujete!

Okrem úplne nového herného enginu, Mortal Kombat 11 obsahuje nový fatality systém, nový systém úpravy postáv a väčšíe zameranie na multiplayer. Všetky brutálne detaily v Mortal Kombat 11 sú živšie a ohúrujucejšie ako kedykoľvek predtým.

Vyber si zostavu z nových aj klasických bojovníkov, z ktorých každý má svoje vlastné schopnosti, kombá a samozrejme ... fatality! A každého bojovníka, ktorého vlastníte môžete upraviť rôznymi variáciami odevov.

Pripravte sa na najambicióznejšie vydanie jednej z najznámejších a najdlhších herných sérií všetkých čias! Mortal Kombat 11 je herný zjav, ktorý sa vyrába už viac ako 25 rokov!

 

Hraj Mortal Kombat 11 teraz na PC


Ďalšie články, ktoré by ťa mohli zaujímať

PS Plus Júl - Hry zadarmo

1.7.2019 19:55   |   41 x   |  
PS Plus Júl - Hry zadarmo

https://www.youtube.com/watch?v=I_45JTEXsFs Ďalšie dve hry boli oznámené pre PS Plus júlovú zostavu a ako zvyčajne budú zahrnuté ako bonus pre všetkých aktívnych odber ...Martin K. (SK)

16.7.2019 11:11 ( 21 hod dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

 • Rychle spracovanie

Viera T. (SK)

12.7.2019 10:54 ( 4 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

Ako študent, ktorý ešte nevlastní bankomatovú kartu, by som uvítala online peňaženku dobíjateľnú cez PaySafe Card.

 • Ceny
 • Doba dodania
 • Chýba online peňaženka

Adam J. (SK)

7.7.2019 14:01 ( 9 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

 • rýchlosť
 • ceny
 • jednoduchosť