Tvorca Bioshocku prezradil prvé detaily o svojej hre Judas
Tvorca Bioshocku prezradil prvé detaily o svojej hre Judas

Tvorca Bioshocku prezradil prvé detaily o svojej hre Judas

| 177 x

Štúdio Ghost Story pod taktovkou Kena Levina (autora Bioshocku) má plné ruky práce na novej značke s názvom Judas. Prvýkrát sme o nej počuli na prezentácii State of Play, zhruba pred dvoma rokmi. Zverejnené trailery však sľubovali výbornú atmosféru a zaujímavý herný zážitok. Autori ale boli na podrobnosti skúpi, až doteraz, vďaka rozsiahlemu rozhovoru pre IGN. Z neho sme sa dozvedeli, že Judas síce vyzerá ako Bioshock vo vesmíre, ale má svoju vlastnú identitu. Chce ponúknuť novinky v hrateľnosti, vlastný príbeh a rôzne charakteristické prvky. 

 

Samotná dejová linka bude nelineárna a vyrozpráva príbeh o mladej žene, ktorá na vesmírnej lodi veľkosti mesta preváža zvyšky Zeme na novú planétu. Do hry je zainteresovaná aj dabingová legenda Troy Baker, známy okrem iných rolí aj ako Joel z The Last of Us. Štruktúra hry je navrhnutá tak, aby ponúkla každému hráčovi jeho vlastný zážitok, ktorý sa bude líšiť na základe rozhodnutí. Do toho budú zainteresované aj niektoré roguelike prvky, kde napríklad v prípade smrti prídete o svoje vybavenie. Akčná zložka sa bude sústrediť na strelné zbrane doplnené o schopnosti. Judas zatiaľ nemá dátum vydania a má sa nachádzať v značne rozpracovanom štádiu. Uvidíme, ako dlho si naň teda ešte počkáme.


Zdroj: IGN


Ďalšie články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Nové Gran Turismo

24.3.2022 01:10   |   3615 x   |  
Nové Gran Turismo

Gran Turismo 7   Neuveriteľné množstvo obsahu Pobaví amatérskych jazdcov i profesionálov Až manicky detailné modely áut Prakticky dokonalý jazdný mode ...


Hral som Forspoken

16.2.2023 13:55   |   2098 x   |  
Hral som Forspoken

Slušná ponuka kúziel, ktoré dobre vyzerajú Magický parkúr pobaví Hudba   Na papieri je Forspoken hrou, ktorá by ma mala osloviť. Je to počin Luminous ...Pavol K. (SK)

16.4.2024 20:26 ( 5 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

Prvý nákup dopadol na jednotku. Dostal som sa ku kópii hry, ktorá už nie je nikde dostupná. Platil som prevodom preto som sa trocha bál či sa mi to podarilo. Hru mi odoslali hneď na druhý deň do 12:00. Určite sa sem ešte vrátim.

  • Webová stránka
  • Vernostný program
  • Výber aj z limitovaných vydaní hier
  • Cena dodania
  • Žiadna

Marek H. (SK)

8.4.2024 08:00 ( 13 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

Super rýchle dodanie, výborné ceny, tovar v poriadku po všetkých stránkach a ešte som dostal k objednávke aj darček.


Norbert J. (SK)

29.3.2024 13:24 ( 23 dní dozadu)
[Hodnotenie z Digihry]