Xbox Live Gold: nové hry pre január 2019
Xbox Live Gold: nové hry pre január 2019

Xbox Live Gold: nové hry pre január 2019

Sme späť s dobrými správami pre všetkých hráčov Xboxu. Pozrite si zoznam 4 nových hier zadarmo v mesiaci Január 2019 pre hráčov Xbox One a 360, ktorí majú aktivovaní Xbox Live Gold.

  1. #Čo získate so službou Xbox Live Gold
  2. #Celeste
  3. #WRC 6
  4. #Lara Croft: Guardian of Light
  5. #Far Cry 2

 

Čo získate so službou Xbox Live Gold?

-Prístup k najprepracovanejšej online službe pre viacerých hráčov spoločnosti Microsoft

-Hry zadarmo dvakrát mesačne, ktoré si môžete nechať navždy.

-Prístup k špeciálnym zlavám až 75%

-Demá a ďalší skvelý obsah, ktorý budete mať k dispozícií oveľa skôr ako používatelia základného Xbox Live

-Lepší spôsob zoskupovania s priateľmi – hráči majú možnosť rozhovoru medzi platformami Xbox One a Windows 10 PC.

 

Celeste

Celeste vzala všetky ingrediencie klasickej dobrodružnej plošinovky a aktualizovala ich na súčasne pomery. Celeste je vybavená jednoduchými ovládacími prvkami, pestrými vizuálmi  a to najlepšie zo všetkého: pohyblivým príbehom.

 

WRC 6

World Rally Championship 6, známejšie ako WRC 6, je jednou z najlepších existujúcich rally automobilových závodných hier. Je veľmi podobná hre Dirt Rally, WRC 6 vyniká svojim realistickým pocitom z jazdy a širokým výberom náročných pretekárskych tratí.

 

Lara Croft: Guardian of Light

Tento diel v sérii Tomb Raider sa odlišuje od daľších dielov tým, že sa zameriava na co-op multiplayer. V Lara Croft and Guardian of Light môžete hrať buď ako pani Croftová, alebo "Toltec" - 2 000-ročný Mayský bojovník. Vy a priateľ môžete pracovať spoločne, aby ste vyriešili smrteľné hádanky, vyhĺbili staroveké relikvie a bojovali proti hordám divokých nemŕtvych. Jeden drahocenný artefakt, Zrkadlo dymu, vyčnieva nad ostatnými; získajte ho, aby ste zastavili temné sily!

 

Far Cry 2

Uctievaná fanúšikmi ako jedna z najlepších Far Cry hier, táto druhá časť tejto série s otvoreným svetom vás prevedie do vojnou zničenej strednej Afriky. Rovnako ako vo všetkých hrách Far Cry, budete čeliť obludnému zloduchovi, ktorého nezastaví nič pri plnení jeho násilných cieľov. Okrem širokej škály zbraní je k dispozícii množstvo automobilov, kamiónov, závesných klzákov a lodí, ktoré vám pomôžu dolapiť známeho obchodníka so zbraňami, známeho pod prezývkou "Šakal".