Xbox Live Gold: nové hry pre november
Xbox Live Gold: nové hry pre november

Xbox Live Gold: nové hry pre november

Sme späť s dobrými správami pre všetkých hráčov Xboxu. Pozrite si zoznam 4 nových hier zadarmo v mesiaci November pre hráčov Xbox One a 360, ktorí majú aktivovaní Xbox Live Gold.

 

Čo získate so službou Xbox Live Gold?

-Hry zadarmo dvakrát mesačne, ktoré si môžete nechať navždy.

-Prístup k špeciálnym zlavám až 75%

-Demá a ďalší skvelý obsah, ktorý budete mať k dispozícií oveľa skôr ako používatelia základného Xbox Live

-Lepší spôsob zoskupovania s priateľmi – hráči majú možnosť rozhovoru medzi platformami Xbox One a Windows 10 PC.

 

Battlefield 1 (18.49€)

K dispozícii od 1. do 30. novembra v službe Xbox One

S blížiacim sa dátumom vydania hry Battlefield 5 (20. novembra) je teraz skvelý čas si zahrať tento uznávaný 1. diel série. Battlefield 1 má jednu z najepickejších kampaní pre jedného hráča v histórii tejto série, plných bojov vo vzduchu, na zemi a na mori počas rôznych bitiek z 1. svetovej vojny. Multiplayer plný taktík a súťaživosti je samozrejme taktiež ústrednou súčasťou Battlefield 1; s novou možnosťou zapojiť sa do masívnych bojov až so 64 hráčmi! Vylepšite svoje zručnosti pri príprave na ďalšie vysadenie v Battlefield 5.

 

Race the Sun 

K dispozícii od 16. novembra do 15. decembra na konzole Xbox One

Hra navrhnutá podľa klasických arkádových hier minulých rokov, pravidlá k Race Sun znejú jednoducho ale ťažšie je ich splniť! Nikdy nestraťte svetlo z dohľadu, nikdy nespomaľujte a nikdy nenarazte – jednoduché že? Ukázuje sa, že je to oveľa jednoduchšie povedať než vykonať. Skočte za volant tohto solárne poháňaného plavidla, zhlboka sa nadýchnite a pretekajte proti času!

                                                           

Assassin's Creed (8.50€)

K dispozícii od 1. do 15. novembra na konzoly Xbox One a Xbox 360

Tu to všetko začalo. Pôvodná hra jednej z najväčších videoherných značiek všetkých čias. Pri pripojení do Animusu sa ocitnete v topánkach Altaira, vášho predka vraha. Altair a ostatní vrahovia z vášho klanu boli stovky rokov v boji s templármi. Možno práve vy budete rozdielovým hráčom, ktorému sa podarí ukončiť vojnu s templári; a tajomný artefakt Jablko Edenu s tým pravdepodobne bude mať niečo spoločné.

 

Dante's Inferno

K dispozícii od 16. do 30. novembra na konzoly Xbox One a Xbox 360

Kto vedel, že prechádzanie deviatimi kruhmi pekla môže byť tak zábavné a vzrušujúce? Budete hrať ako cestujúci protagonista mierne upraveného príbehu založenom na Danteho básni, kde sa pokúsite zachrániť nevinnú, milovanú dušu Beatrice z hĺbok vnútorností pekla. Ako ste mohli očakávať, vaša cesta nebude jednoduchá; budú vám stáť v ceste úžasné príšery, skrútené zvieratá a vaše vlastné hriechy.


Ďalšie články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Xbox Live Gold - Jún

8.6.2019 12:30   |   58 x   |  
Xbox Live Gold - Jún

Microsoft je späť s ďalšou dávkou bezplatných hier pre svojich odberateľov Xbox Live Gold. Ako zvyčajne, v tohto mesačnej dávke je niečo, čo poteší každého hráča. Dve pre ...Martin D. (SK)

20.8.2019 23:48 ( 20 hod dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • tovar dorucili do 15 min. kedze slo o elektronicky kluc

Alexander S. (SK)

20.8.2019 08:49 ( 1 deň dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

Obidve licencie, ktore som kupoval su plne funkcne a instalacia prebehla bez problemov. S obchodom som aj kvoli rychlemu vybaveniu velmi spokojny.

  • zaujimave ceny
  • online platby
  • rychle vybavenie

Martin K. (SK)

15.8.2019 17:46 ( 6 dní dozadu)
[Hodnotenie z Digihry]

Perfektné, hry som dostal okamžite, aktivácia bezproblémová, podpora vždy pripravená reagovať na moje otázky.