Xbox Live Gold - Zadarmo hry pre Február 2019
Xbox Live Gold - Zadarmo hry pre Február 2019

Xbox Live Gold - Zadarmo hry pre Február 2019

Tu máte zoznam hier, ktoré sú k dispozícií so zlatým členstvom Xbox Live Gold pre mesiac február 2019.

  1. #Čo získate so službou Xbox Live Gold?
  2. #Ako sa pripojiť?
  3. #Bloodsteined: Curse of the Moon
  4. #Super Bomberman R
  5. #Assassin's Creed Rogue
  6. #Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy

 

 

Čo získate so službou Xbox Live Gold?

-Prístup k najprepracovanejšej online službe pre viacerých hráčov spoločnosti Microsoft

-Hry zadarmo dvakrát mesačne, ktoré si môžete nechať navždy.

-Prístup k špeciálnym zlavám až 75%

-Demá a ďalší skvelý obsah, ktorý budete mať k dispozícií oveľa skôr ako používatelia základného Xbox Live

-Lepší spôsob zoskupovania s priateľmi – hráči majú možnosť rozhovoru medzi platformami Xbox One a Windows 10 PC.

 

Ako sa pripojiť?

Zlepšite svoj zážitok zakúpením predplatného Xbox Live Goldaby ste získali prístup ku všetkým bezplatným hrám, rovnako ako ku všetkým ostatným novým hrám, ktoré sa pridávajú každý mesiac. Môžete si vybrať rôzne dĺžky členstva od 14 dní do 12 mesiacov, takže si môžete vybrať to, ktoré vám najviac vyhovuje.

 

Bloodsteined: Curse of the Moon

Aká retro akčná hra by bola úplná bez prehladávania temného a nebezpečného hradu? V Bloodstained: Curse of the Moon dostanete tento hrad a oveľa viac dobrodružstva v tomto Castlevania-štýle 8-bitovom dobrodružstve. V Bloodstained: Curse of the Moon budete hrať ako lovec démonov, ktorý nedovolí nikomu aby mu zabránil v dokonaní svojej pomsty. Táto hra bola vytvorená s láskou na oslavu zlatého veku Konomi a bola pôvodne financovaná cez Kickstarter!

 

Super Bomberman R

Všetci 8 Bomberman hrdinovia sú späť a výbušnejší ako kedykoľvek predtým v Super Bomberman R. Bohužiaľ, zlý Emperor Buggler sa vrátil tiež! Ak nie ste oboznámení so sériou Bomberman, je to akčná bludisková hra rozdelená do rôznych fáz. V každej etape sa pohybujete cez 2-D mriežku, zatiaľ čo spúšťate bomby alebo chytáte do pasce svojich súperov, aby ste vyhrali. Hrajte Super Bomberman R sami alebo s priateľom (co-op) v príbehovom režime hry. A nezabudnite vyskúšat klasický bojový režim, aby ste svoje zručnosti mohli otestovať online.

 

Assassin's Creed Rogue

Cesta do 18. storočia Severnej Ameriky v jednej z najtemnejších častí série Assassin's Creed. Na pozadí násilnej francúzskej a indiánskej vojny budete hrať ako mladý člen bratstva Assassinov Shay Patrick Cormac. Keď sa misia strašne zvrtne, rozhodnete sa prerušiť vzťahy s vašim bratstvom Assasinov. Samozrejme, to znamená, že ste ich ďalším cieľom. Cesta cez chladnú krajinu do New Yorku a na pobrežie Atlantického oceánu, pomaly sa meniac z vraha na lovca vrahov. V Assassin's Creed Rogue buď prežijete vy alebo bratstvo - nie oboje.

 

Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy

Rovnako ako nedávny film "Posledný Jedi", v Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy sa naučíte spôsoby ako využívať silu od samého Luke Skywalkera. Ako študent v Jedi akadémii budete komunikovať s ikonickými hviezdami Star Wars, ktoré vám pomôžu pri úprave vašich zbraní ako aj so smerovaním vášho osudu ako Jedi. Rozhodnete sa bojovať za to, čo je dobré, alebo urobíte krok do temnoty smerom ku nekonečnej moci? Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy obsahuje 6 režimov pre viacerých hráčov (vrátane 23 rôznych máp).

 


Ďalšie články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Xbox Live Gold - Jún

8.6.2019 12:30   |   58 x   |  
Xbox Live Gold - Jún

Microsoft je späť s ďalšou dávkou bezplatných hier pre svojich odberateľov Xbox Live Gold. Ako zvyčajne, v tohto mesačnej dávke je niečo, čo poteší každého hráča. Dve pre ...Martin D. (SK)

20.8.2019 23:48 ( 20 hod dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • tovar dorucili do 15 min. kedze slo o elektronicky kluc

Alexander S. (SK)

20.8.2019 08:49 ( 1 deň dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

Obidve licencie, ktore som kupoval su plne funkcne a instalacia prebehla bez problemov. S obchodom som aj kvoli rychlemu vybaveniu velmi spokojny.

  • zaujimave ceny
  • online platby
  • rychle vybavenie

Martin K. (SK)

15.8.2019 17:46 ( 6 dní dozadu)
[Hodnotenie z Digihry]

Perfektné, hry som dostal okamžite, aktivácia bezproblémová, podpora vždy pripravená reagovať na moje otázky.