Filmová Zelda chce fanúšikom splniť ich najväčšie túžby
Filmová Zelda chce fanúšikom splniť ich najväčšie túžby

Filmová Zelda chce fanúšikom splniť ich najväčšie túžby

| 165 x

Nintendo zažilo minulý rok nevídaný úspech na poli filmovej zábavy. Vďačí za to animovanému hitu Super Mario Bros. vo filme, ktorý valcoval kiná a prekonal tržby jednej miliardy dolárov. Postupne sa tak zaradil na tretiu priečku najúspešnejších animákov všetkých čias, kde mu spoločnosť robia velikáni ako Leví kráľ či Frozen. Aj to bude zrejme dôvod, prečo sa Nintendo rozhodlo vrhnúť do filmového licencovania svojich značiek vo veľkom. 

 

V príprave má byť viacero filmov či seriálov a najnovšie sa často skloňuje live action film Zelda. K nej aktuálne prezradil pár slov režisér, ktorý je známy najmä vďaka sérii The Maze Runner. Aktuálne má plné ruky práce s dokončovaním Kingdom of the Planet of the Apes, po ktorom sa naplno môže venovať legendárnej Zelde. Hovorí, že si uvedomuje, aká je táto značka dôležitá a preto chce ponúknuť jej kvalitné filmové spracovanie. Dlho sa vraj zamýšľal nad tým, ako by vyzeral skvelý Zelda film a chce fanúšikom splniť ich najväčšie túžby. Viac však o filme nie je známe a Nintendo si všetky podrobnosti necháva na neskôr. Medzitým aspoň potvrdilo druhý Mario film, ktorý by mal mať premiéru 3. apríla 2026.

 

Zdroj: gamesradar

 


Ďalšie články, ktoré by ťa mohli zaujímať


Pavol K. (SK)

16.4.2024 20:26 ( 4 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

Prvý nákup dopadol na jednotku. Dostal som sa ku kópii hry, ktorá už nie je nikde dostupná. Platil som prevodom preto som sa trocha bál či sa mi to podarilo. Hru mi odoslali hneď na druhý deň do 12:00. Určite sa sem ešte vrátim.

  • Webová stránka
  • Vernostný program
  • Výber aj z limitovaných vydaní hier
  • Cena dodania
  • Žiadna

Marek H. (SK)

8.4.2024 08:00 ( 13 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

Super rýchle dodanie, výborné ceny, tovar v poriadku po všetkých stránkach a ešte som dostal k objednávke aj darček.


Norbert J. (SK)

29.3.2024 13:24 ( 23 dní dozadu)
[Hodnotenie z Digihry]