Jeden z najväčších únikov v histórii videohier
Jeden z najväčších únikov v histórii videohier

Jeden z najväčších únikov v histórii videohier

| 91 x

GTA 6 Gameplay odhalený!

Používateľ na GTAForums menom „teapotuberhacker“, ktorý tvrdí, že stál aj za nedávnym hackom Uberu, zverejnil 90 videí, o ktorých tvrdí, že pochádzajú z testovacej zostavy Grand Theft Auto 6, ktorá beží na „GTA 5 a 6 zdrojových kódoch“. Snímky obrazovky a klipy z týchto videí kolujú na YouTube, Twitteri, Reddite a zodpovedajú podrobnostiam z nedávneho úniku GTA 6, ako aj predchádzajúceho, z ktorých obe naznačujú, že bude mať viacero hrateľných postáv a bude sa odohrávať v okolí mesta Vice City v štýle Miami.

Pravdivosť úniku teraz potvrdil aj samotný Rockstar. „...neoprávnená tretia strana nezákonne pristupovala k dôverným informáciám z našich systémov a stiahla ich z nich, vrátane záznamov z raného vývoja pre ďalšie Grand Theft Auto,“ napísala spoločnosť.

Predchádzajúci únik GTA 6 tvrdil, že hra sa vyvíja od roku 2014 a pôvodne mala kódové označenie „Project Americas“. Tieto súbory, ktoré majú vo svojom názve slovo „Americas“ a niektoré z nich zobrazujú verziu spustenú na súprave pre vývojárov PlayStation 4, môžu byť staré niekoľko rokov. Napriek tomu, ak sú legitímne, potvrdzujú široké detaily predchádzajúcich únikov, vďaka ktorým to znelo ako hra, ktorá pravdepodobne nebude hotová do roku 2025.


Ďalšie články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Mass Effect je späť

16.7.2021 16:40   |   1893 x   |  
Mass Effect je späť

Mass Effect Legendary Edition   Veľa obsahu za cenu jednej hry Aj na dnešnú dobu solídna grafika Jeden z najepickejších príbehov v histórii videohier ...Filip S. (CZ)

25.9.2022 17:49 ( 2 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.cz]

Vše ok

  • Dobré ceny i po přepočtu z EUR

Matej S. (SK)

25.9.2022 11:45 ( 2 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • Rýchle doručenie

Eduardo R. (SK)

24.9.2022 12:24 ( 3 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • Price
  • Delivery time