Máš na to sa stať Jediom?
Máš na to sa stať Jediom?

Máš na to sa stať Jediom?

STAR WARS Jedi: Fallen Order

  • Akčná hra odohrávajúca sa vo vesmíre Star Wars
  • Epické súboje so svetelnými mečmi
  • Zaujímavý príbeh
  • Takmer 13 hodín hrania
  • Zaručené dobrodružstvo

 

Budete hrať za Cala Kestisa, Jedi Padawana v ére bezprostredne nasledujúcej po udalostiach epizódy Star Wars III: Pomsta sithov. Senátor Palpatine zorganizoval svoj štátny prevrat a stal sa cisárom a Jediovia sú prenasledovaní na pokraj vyhynutia. Hra začína s tým, že Cal sa na nejaký čas skrýva a pracuje ako mechanik, kde rozoberá zničené Star Destroyere na časti.

Fallen Order sa tiež silno zameriava na prieskum. Cestou z planéty na planétu sa budete vracať späť počas Calovej cesty. Získate nové sily a schopnosti, ktoré vám otvoria nové cesty na boj. Stretávate sa s oblasťami, ktoré nie sú dostupné, sú zamknuté, kým nezískate silu, ktorá efektívne funguje ako kľúč. Cestujete planétami, na ktorých väčšinou narazíte na hádanku, ktorá je pointou misie ktorú plníte. Nájdete skratky a tajomstvá, ktoré potom prekonáte svojimi novými silami, rýchlejšie ako predtým.

Sú tu aj situácie, ktoré vás budú chcieť nakopať do zadku. Existujú obrovské slizké chrobáky, mimozemské barany a diviaky a ešte veľa iných. V okolí je hliadka Imperiálnych Stormtrooperov, droidov a vysoko trénovaných inkvizítorov, ktorí otestujú vaše schopnosti.

TRAILER: Pozrite si trailer

GAMEPLAY: Pokiaľ stále nie ste presvedčený, že to je tá pravá hra pre Vás? Možno Vás presvedčí tento gameplay.

 

Po dohratí hry ste prešli super dobrodružným príbehom. Hra sa ďalej môže pýšiť super grafikou a hrateľnosťou, preto ju hodnotíme veľmi pozitívne.  

DIGIHRY SCORE:

Grafika: 8/10   

Hrateľnosť: 9/10     

Náš dojem: 9/10   

Recenziu napísal Lukáš Jurík.

 


Ďalšie články, ktoré by ťa mohli zaujímať


Jakub J. (SK)

6.4.2020 10:54 ( 2 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • Rýchle Férové

Alexander S. (SK)

6.4.2020 07:12 ( 2 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

Obchod je spolahlivy, vsetky objednavky boli vybavene rychlo a bez problemov. Obchod komunikuje so zakaznikom, v pripade potreby vedia pomoct. :)

  • rychle vybavenie
  • dobre ceny

Mária K. (SK)

3.4.2020 06:57 ( 5 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • rýchle vybavenie objednávky