Novinka - TOM CLANCY'S GHOST RECON: BREAKPOINT
Novinka - TOM CLANCY'S GHOST RECON: BREAKPOINT

Novinka - TOM CLANCY'S GHOST RECON: BREAKPOINT

Ubisoft sa opäť postará o akčnú jeseň. Legendárna herná séria Ghost Recon nás od roku 2001 takmer každý rok zásobuje novými hrami.

Posledným dielom bol v roku 2017 Wildlands a pokračovania sa dočkáme už onedlho. 

  1. #Kedy vychádza?
  2. #O čom je hra?
  3. #Nové prvky a zlepšenia

 

Kedy vychádza?

Po dvojročnej prestávke prichádza novinka Breakpoint. Najnovšie pokračovanie vychádza 4. októbra 2019. Hra bude dostupná pre PC, Xbox One a PS4.

O čom je hra?

Hra sa začína letom ponad súkromný, fiktívny ostrov Aurora, kde samozrejme nie ste vítaní. Vlastní ho totiž technologická spoločnosť Skell, ktorá na privítanie zostrelí váš vrtuľník. Tá zároveň zásobuje vašich súperov zbraňami vybavenými najnovšími pokročilými technológiami. Bude na vás Nomádovi a vašich spoluhráčoch zistiť čo sa deje, zatiaľ čo budete ustavične prenasledovaný dronmi, Vlkmi a stúpencami lídra spoločnosti Jace Skella. 

TIP: Drony radšej ignorujte. Prílišné upozorňovanie na seba vám misiu iba skomplikuje. 

Nové prvky a zlepšenia

Dôležitú úlohu v Breakpointe hrá prežitie. Špecifické zranenia sa na vašom zdraví prejavia inak, napríklad spomalením alebo ovplyvnia schopnosť použitia zbraní. V tom prípade môžete využiť možnosť úkrytu. 

Novinkou je schopnosť vyzdvihnúť telo vášho zraneného spoluhráča a odniesť ho na bezpečné miesto. V Breakpointe budete môcť ponovom odniesť aj telá nepriateľov a položiť ich niekam, kde ich iní nepriateľ nenájde. 

Zaujímavým prvkom je kamufláž, teda dokonalé splynutie s prostredím. Túto moťnosť oceníte v blízkosti nepriateľov. Problémom nebude ani vstup do základne nepriateľa. Do objektu si budete môcť vytvoriť vlastný vstup vďaka výberu rôznych nástrojov. Využívať budete môcť aj vlastné drony.

K ďalším zlepšeniam nepochybne patrí vylepšené ovládanie vozidiel, lepšie vyzbrojené vozidlá a celá kolekcia nových, príšernejších spôsobov ako zložiť súpera. Všetko podľa želaní fanúšikov. 

 

 


Ďalšie články, ktoré by ťa mohli zaujímať


Tomáš Š. (SK)

18.10.2019 06:59 ( 4 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • Cena a rýchlosť

Miro M. (CZ)

17.10.2019 10:12 ( 5 dní dozadu)
[Hodnotenie z Digihry]

Kúpil som zatiaľ 3 hry a všetko fachčí, ako má :-) Super hry, super ceny a super dodanie! Doporučujem!


Alexander S. (SK)

15.10.2019 08:51 ( 7 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

S obchodom som maximalne spokojny, nakup bol bez problemov. Komunikacia so zakaznikmi na vybornej urovni.

  • rychle dodanie
  • komunikacia so zakaznikmi