Nový TRAILER Sekiro: Shadows Die Twice, zoznámte sa s Lady Butterfly
Nový TRAILER Sekiro: Shadows Die Twice, zoznámte sa s Lady Butterfly

Nový TRAILER Sekiro: Shadows Die Twice, zoznámte sa s Lady Butterfly

Tvorcovia netrpezlivo očakávanej hry Sekiro: Shadows Die Twice, vydali nové ukážky, v ktorých sa trochu bližšie zoznámime s Lady Butterfly. Krátky trailer naznačuje s akou bojovnčíkou máme tú česť. Už podľa pohybu a rôznych trikov je jasné, že jednoduchý súper to nebude. Fanúšikovia sa však môžu, s blížiacim sa termínom vydania hry, tešiť na stále viac noviniek. Termín vydania hry je 22. marec 2019.

#O čom je hra?

#Bojová taktika

#Nástroje a zbrane

#Druhá šanca

 

O čom je hra?

Sekiro: Shadows Die Twice je akčná single-player ninja adventúra od FromSoftware, ktoré nám prinieslo napríklad Dark Souls a Bloodborne. A práve fanúšikov Dark Souls by táto novinka mohla nadchnúť. Odohrávať sa bude v drsnej etape v starovekom Japonsku okolo roku 1500. Sekiro sa bude snažiť pomstiť samurajovi, ktorý ho nechal napospas smrti a uniesol jeho pána.

Bojová taktika

Na krvavej ceste vás budú čakať ťažké súboje s rôznymi silnými nepriateľmi či obrami, ale budete dobre vybavený. Na obranu budete využívať najmä štít. Nepriateľ bude v oslabení vždy keď bude v pozícii odvracať váš útok a práve počas tejto pózy sa môžete pokúsiť o smrtiacu ranu. Tento systém však platí pre obe strany a  zakaždým keď sa budete snažiť zablokovať útok protivníka budete v oslabení aj vy, pokiaľ nebudete blokovať útok. Súčasťou bojovej taktiky bude aj zakrádanie a prekvapenie nepriateľa a samozrejme zbrane. 

Nástroje a zbrane

Základnou zbraňou v hre je katana, nosiť ju budete vždy v pravej ruke. S ľavou rukou budete môcť byť trochu slobodnejší. Budú sa v nej objavovať rôzne zbrane. Slúžiť bude ako tzv. protetické rameno, ktoré bude zahŕňať zbrane ako hák s lanom, ktoré vám poslúži na lozenie, sekeru, ktorá poslúži aj na ničenie prístreškov nepriateľa, oceľový vejár, ktorý sa otvorí ako ochranný štít, zbrane na oslnenie nepriateľa alebo plameňomet. 

Druhá šanca

Čo sa týka životov a umierania v hre, ako naznačuje samotný názov hry Sekiro: Shadows Die Twice, keď klesnete so svojím zdravím na samé dno, síce zomriete ale dostanete druhú šancu. Dokonca sa vrátite priamo na miesto akcie. Samozrejme bude tu časový limit, takže sa nebudte môcť k životu vracať do nekonečna. 

 

 

 


Ďalšie články, ktoré by ťa mohli zaujímať


Marcel S.

21.5.2019 11:39 ( 1 deň dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

Prehľadná stránka, dobré ceny, naozaj efektívná možnosť zaplatiť bankovým prevodom.

  • Rýchlosť dodania

Iveta P.

19.5.2019 20:54 ( 3 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • velka spokojnost

Erik M.

16.5.2019 12:10 ( 6 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • bol som naozaj veľmi spokojný
  • hry som objednal v nedeľu podvečer a po overení platby som dostal aktivačné kľúče
  • ako nový zákazník som nemusel dlho čakať na overenie prvej platby - do pol hodiny som hry už inštaloval
  • platba okamžitým prevodom je super vec