Tovar vám bude doručený vybraným dopravcom na Vašu adresu. Expedujeme do 1 pracovného dňa. Dodanie max do 3 pracovných dní.

Ultros: Deluxe Edition PS5

Výrobca: Maximum Games
EAN: 5016488140980
Platforma: PS5
Dostupnosť: SkladomSkladom
Dátum vydania: 13.2.2024
32.99
S DPH
Bez DPH: 27.49
DPH: 20 %
Krabicová verzia

Ultros je psychedelická dvojrozmerná hra žánru metroidvania, v ktorej sa po stroskotaní svojej lode prebúdzate uväznení v Sarkofágu – obrovskom vesmírnom lone, v ktorom je zadržiavaná prastará démonická bytosť známa ako ULTROS. Lapeni vo večnej slučke ovládanej čiernou dierou teraz musíte Sarkofág preskúmať a zoznámiť sa s jeho obyvateľmi v nádeji, že snáď pochopíte, akú úlohu tu máte zohrať.

PSYCHEDELICKÁ SCI-FI CESTA
Ultros sa odohráva vo svete mnohých podôb, v rozľahlej mimozemskej krajine plnej života. Hra, svojou podstatou patriacou do ríše science-fiction, je obalená ako excentrickým výtvarným štýlom švédskeho vizionárskeho umelca El Huerva, presláveného svojou prácou na sérii akčných strieľačiek Hotline Miami, tak mystickým soundtrackom, ktorý zložil a nahral švédsky Ratvader. Prostredníctvom prepracovanej histórie herného sveta a s pomocou environmentálneho rozprávania potom spoločne s hlavným hrdinom skúmajte metatémy duševného zdravia, života, smrti a karmických cyklov.

Ultros - Deluxe Edition
SVET KONTRASTOV
S vesmírnymi formami života obývajúcimi Sarkofág zvádzajte brutálne súboje na blízko, ktorých výsledok bude záležať na vašej presnosti av ktorých sa bude počítať každý sek čepelí. Intenzívne súboje v tejto hre však ostro kontrastujú s kultiváciou zelene a starostlivosťou o rastliny v Sarkofágu, ktorá činnosť prináša vzácne chvíle rozjímania a pokoja, ktoré následne umožňujú získať prístup k inak zastreným cestám.

Ultros Deluxe Edition
TAJOMNÁ, VIACVRSTVÁ SLUČKA
Bohatý svet Ultrosu skrýva mnohé tajomstvá pred tými, ktorí sú dostatočne zvedaví – a tiež nebojácni – aby po nich pátrali. Jedinečný herný mechanizmus založený na opakujúcej sa slučke vám umožní začať v kľúčových okamihoch príbehu znova, čo vám poskytne príležitosť odhaľovať tieto tajomstvá a odomykať ďalšie oblasti sveta, ako aj nové schopnosti na košatom stromu zručností. Experimentujte slobodne pri skúmaní sveta Ultrosu a osvojte si svoj vlastný, špecifický štýl boja – s každou ďalšou slučkou privádzajúcou vás bližšie k pravde...

metroidvania hra

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.

Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Václav H. (CZ)

20.2.2024 16:17 ( 1 deň dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.cz]

  • spolehlivost
  • ceny
  • rychlost
  • zabezpečení

Stefan R. (SK)

15.2.2024 07:47 ( 6 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

Momentalne neviem o ziadnej

  • Super ceny
  • Výborna komunikacia
  • Rychle dodanie
  • Darcek k objednavke

Zaťovič Ľubomír (SK)

11.2.2024 15:25 ( 10 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

Výborný prístup, odporúčam.

  • Výborný prístup, odporúčam.