Tovar vám bude doručený vybraným dopravcom na Vašu adresu. Expedujeme do 1 pracovného dňa. Dodanie max do 3 pracovných dní.

Fallout S.P.E.C.I.A.L. Anthology PC

Výrobca: Plaion
EAN: 5055856431695
Platforma: PC
Dostupnosť: SkladomSkladom
Jazyk: English German French
Odporúčaný vek: 18+
Dátum vydania: 11.4.2024
59.99
S DPH
Bez DPH: 49.99
DPH: 20 %
Krabicová verzia

Užite si definitívnu kolekciu oceneniami ovenčenú sériu Fallout na PC.

Fallout S.P.E.C.I.A.L. Anthology obsahuje všetkých sedem úspešných hier a oficiálne prídavky v prémiovej zberateľskej sade, ktorá zahŕňa Fallout 76, Fallout 4: Game of the Year Edition, Fallout 3: Game of the Year Edition, Fallout New Vegas: Ultimate Edition, Fallout Tactics, Fallout 2 a Fallout.

OBSAH EDÍCIE:
- Fallout 76
- Fallout 4: Game of the Year Edition
- Fallout 3: Game of the Year Edition
- Fallout New Vegas: Ultimate Edition
- Fallout Tactics
- Fallout 2
- Fallout

FALLOUT 76
Spolupracujte s ostatnými hráčmi (alebo nie!) a pokúste sa prežiť. Užite si ten najväčší a najdynamickejší svet, aký kedy v sérii Fallout vznikol, s dôležitými bezplatnými aktualizáciami ako The Pitt, Wastelanders, Steel Reign a Steel Dawn, ktoré hru rozšírili a obohatili o príbehový obsah, znezvárané frakcie a systém volieb a následkov. Hrajte sólo alebo sa spojte do tímu a objavujte, plňte úlohy, budujte a zvíťazte nad tými najväčšími hrozbami pustiny.
Fallout 4 Pip-Boy Edition dupl (PC)

FALLOUT 4: GAME OF THE YEAR EDITION
Ako jediný preživší z Vaultu 111 vstupujete do sveta zničeného nukleárnou vojnou. Každá sekunda je boj o prežitie a každá voľba spočíva iba na vás. Jedine vy môžete znova vybudovať pustatinu a rozhodnúť o jej osude. Vitajte doma.
Fallout 4 Pip-Boy Edition dupl (PC)

FALLOUT 3: GAME OF THE YEAR EDITION
V hre zasadenej viac ako 200 rokov po nukleárnej vojne si vytvorte ľubovoľnú postavu a objavujte otvorené pustiny Washingtonu D.C., ako uznáte za vhodné. Každá minúta je boj o prežitie, pretože proti vám budú stáť super mutanti, ghúlovia, nájazdníci a ďalšie nástrahy pustiny. Nad rámec úspešnej hry Fallout 3 prináša edícia Game of the Year oficiálne prídavky The Pitt, Operation: Anchorage, Broken Steel, Point Lookout a Mothership Zeta.
Fallout 4 Pip-Boy Edition dupl (PC)

FALLOUT NEW VEGAS: ULTIMATE EDITION
Prebojujte sa spálenou pustatinou Mojave Wasteland do neónom zaliateho Vegas Strip. Cestou sa zoznámite s farbistou súpiskou postáv, zmutovanými tvormi a množstvom ďalšieho. The Fallout New Vegas: Ultimate Edition obsahuje kompletnú sadu doplnkov: Dead Money, Honest Hearts, Old World Blues, Lonesome Road, Courier Stash a Gun Runners Arsenal.
Fallout 4 Pip-Boy Edition dupl (PC)

FALLOUT TACTICS
V týchto temných dobách je Bratstvo ocele to jediné, čo stojí medzi znovu zapáleným plameňom civilizácie a ožiarenou pustatinou. Chopte sa zbrane, postavte sa po bok svojich bratov a chráňte slabých, či sa im to páči, alebo nie. Členovia vašej družiny vám budú bližšie ako rodina a tých, ktorí prežijú, čaká česť, úcta a vojnová korisť.
Fallout 4 Pip-Boy Edition dupl (PC)

FALLOUT 2
Odkedy vaši predkovia prešli pustiny, uplynulo mnoho rokov. Zatiaľ čo budete hľadať stvoriteľskú súpravu Rajská záhrada, aby ste zachránili svoju primitívnu dedinu, bude vaša cesta plná ochromujúcej radiácie, megalomanských mutantov a nekonečného prúdu klamstiev, klamu a zrady. Až si začínate hovoriť, či z tohto odvážneho nového sveta môže niekto niekto niečo získať.
Fallout 4 Pip-Boy Edition dupl (PC)

FALLOUT
Po 80 rokoch idylického života v bunkre sa pokazil kľúčový vodný čip Vaultu 13. Dozorca vás vybral, aby ste sa vydali do pustiny a zachránili ostatných obyvateľov bunkra. Nájdite nový mikročip a vráťte sa skôr, než dôjdu zásoby vody.

Spustím hru Fallout S.P.E.C.I.A.L. Anthology PC?

V prípade, že chcete zistiť minimálnu konfiguráciu, ktorá je potrebná na spustenie tejto hry, alebo priamo otestovať váš počítač, navštívte stránku
www.systemrequirementslab.com/cyri

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0
100% zákazníkov odporúča

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.

Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Pavol K. (SK)

16.4.2024 20:26 ( 4 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

Prvý nákup dopadol na jednotku. Dostal som sa ku kópii hry, ktorá už nie je nikde dostupná. Platil som prevodom preto som sa trocha bál či sa mi to podarilo. Hru mi odoslali hneď na druhý deň do 12:00. Určite sa sem ešte vrátim.

  • Webová stránka
  • Vernostný program
  • Výber aj z limitovaných vydaní hier
  • Cena dodania
  • Žiadna

Marek H. (SK)

8.4.2024 08:00 ( 13 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

Super rýchle dodanie, výborné ceny, tovar v poriadku po všetkých stránkach a ešte som dostal k objednávke aj darček.


Norbert J. (SK)

29.3.2024 13:24 ( 23 dní dozadu)
[Hodnotenie z Digihry]