Digitálna distribúcia. Licencia k vášmu produktu Vám bude zobrazená vo vašom profile po zaplatení objednávky. Pozor! toto nie je CD. Návod k jednoduchej inštalácii budete mať priamo pri kľúči.

Max Payne 3

Výrobca: Rockstar Games
Platforma: PC Steam
Dostupnosť: Skladom - do 2 hodínSkladom - do 2 hodín
Lokalizácia: EN
Odporúčaný vek: 18+
Dátum vydania: 6.1.2012
10.31
S DPH
Bez DPH: 8.59

Third - person strieľačka Max Payne 3 sa odohráva v Sao Paule dvanásť rokov po udalostiach predchádzajúceho dielu . Práca je tu veľa , ale riziko je veľmi vysoké . Vražda a zrada sledujú každý jeho krok , a tak sa Max opäť ocitá sám uprostred neľútostného mesta , len so svojimi zbraňami a inštinkty , a zúfalo hľadá pravdu a cestu z toho všetkého von . Starý Max Payne je preč , ale netreba ľutovať , ten nový bude ešte lepší . Strhujúce tempo , špičkové technológie a hromada násilia . Max Payne sa vracia s temným a prepracovaným príbehom , ktorý vás úplne pohltí , v jednej z najlepších strieľačiek všetkých čias . Pri hraní vás čaká množstvo vylepšení . Teraz môžete nielen spomaliť čas , ale vykonať aj špeciálne pohyby , zatiaľ čo sa všetci ostatní zasekli , ako v spomalenom filme . Nové interaktívne úrovne vám umožní využiť krytie , keď ste pod paľbou . Alebo môžete škálovať steny a posunúť boj do vyšších polôh . Prvýkrát v histórii budete tiež môcť súťažiť proti ostatným hráčom v online multiplayeru .

Spustím hru Max Payne 3?

V prípade, že chcete zistiť minimálnu konfiguráciu, ktorá je potrebná na spustenie tejto hry, alebo priamo otestovať váš počítač, navštívte stránku
www.systemrequirementslab.com/cyri

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0 digiplayers
100% zákazníkov odporúča
5 + zákazníkov už zakúpilo

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.

Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Roman K.

20.6.2019 20:08 ( 4 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • Kód k hre prišiel takmer okamžite po úhrade objednávky.
  • Žiadne

Peter Š.

18.6.2019 09:24 ( 6 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • Rychle vybavenie, licenciu k win10 pro som mal do 2h(bolo treba overenie noveho zakaznika)

Juraj J.

15.6.2019 17:19 ( 9 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

Rozhodne odporúčaný online shop s hrami

  • Rýchle dodanie
  • Dobré ceny