Digitálna distribúcia. Aktivačný kľúč k vášmu produktu Vám bude zobrazený vo vašom profile po zaplatení objednávky. Pozor! toto nie je CD. Návod k jednoduchej inštalácii budete mať priamo pri kľúči.

Metro 2033 Redux

Výrobca: Deep Silver
Platforma: PC Steam
Dostupnosť: Ihneď na stiahnutieIhneď na stiahnutie
Jazyk: Czech
Odporúčaný vek: 18+
Dátum vydania: 15.7.2014
17.40
S DPH
Bez DPH: 14.50
Digitálna kópia

V roku 2013 postihla planétu apokalyptická katastrofa, ktorá vyhladila takmer celé ľudstvo a premenila zemský povrch v jedovatú pustatinu. V hlbinách moskovského podzemí sa ukryla hŕstka preživších. Ľudská civilizácia vstúpila do nového obdobia temna.

Píše sa rok 2033. V podzemí sa narodila a vyrástla celá generácia. Ich obkľúčená mesta tvorená stanicami Metra bojujú o prežitie. Bojujú medzi sebou navzájom aj proti zmutovaným hoši číha za ich hranicami.

Hráš za Arťoma, ktorý sa narodil v posledných dňoch pred apokalyptickým požiarom, ale vyrástol v podzemí. Arťom sa nikdy nevydal za hranice mesta, ale jedna osudová udalosť ho vyšle na zúfalú cestu do srdca Metra, kde musí varovať zvyšky ľudstva pred obrovskou hrozbou. Tvoje putovanie ťa zavedie zo zabudnutých katakomb pod metrom do pustín na povrchu, kde svojimi činmi rozhodneš o osude ľudstva. Ale čo keď skutočná hrozba prichádza zvnútra?

Informácie o produkte:

Metro 2033 Redux je definitívny prerábkou kultové klasiky Metro 2033 postavenú na najnovšie a najlepšie verzii 4A Engine pre hardvér budúcej generácie. Fanúšikovia pôvodnej hry zistí, ako sa unikátny svet Metra zmenil vďaka neuveriteľným svetelným a fyzikálnym efektom a dynamicky sa meniacemu počasiu. Nováčikovia potom dostanú príležitosť zahrať si jednu z najlepších strieľačiek zameraných na silný príbeh vôbec. Čaká na ne epické dobrodružstvo spájajúcej pohlcujúce survival horor, skúmanie neznáma, taktické súboje a zakrádanie.

Vďaka vylepšenej umelej inteligencii, ovládanie, animáciám, zaobchádzanie so zbraňami a rade ďalších vlastností sa môžeš tešiť na vzrušujúce zážitok, či už si v tejto sérii veteránom alebo nováčikom.

Spustím hru Metro 2033 Redux?

V prípade, že chcete zistiť minimálnu konfiguráciu, ktorá je potrebná na spustenie tejto hry, alebo priamo otestovať váš počítač, navštívte stránku
www.systemrequirementslab.com/cyri

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0
100% zákazníkov odporúča
5 + zákazníkov už zakúpilo

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.

Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Alexander K. (SK)

27.5.2020 11:15 ( 3 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • Rýchlosť dodania
  • Ceny
  • Prehľadnosť stránky

Oskar S. (CZ)

26.5.2020 20:01 ( 4 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.cz]

  • objednávka vyřízená ihned, klíč jsem obdržel během hodiny

Jan K. (SK)

24.5.2020 20:20 ( 6 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • rychle a super