Digitálna distribúcia. Aktivačný kľúč k vášmu produktu Vám bude zobrazený vo vašom profile po zaplatení objednávky. Pozor! toto nie je CD. Návod k jednoduchej inštalácii budete mať priamo pri kľúči.

Anno 2205

Výrobca: Ubisoft
Platforma: PC Uplay
Dostupnosť: Skladom - do 2 hodínSkladom - do 2 hodín
Odporúčaný vek: 7+
10.03
S DPH
Bez DPH: 8.36

Obľúbená budovateľská stratégia putuje hlbšie do budúcnosti, kde sa už ľudstvo preháňa v lietajúcich autách a budujú mestá na Mesiaci. A presne to bude taktiež vaša úloha. Osídliť Mesiac.

V Anno 2205 sa pripojíte k budovaniu lepšej budúcnosti. Dobyli ste Zem, postavili ste bohaté, prosperujúce rušné mestá a priemyslové areály, ale k zaisteniu prosperity obyvateľstva je potreba sa posunúť ďalej - do vesmíru. Kolonizujte kontinenty na Zemi, vytvorte doly na Mesiaci. Vďaka surovinám môžete tvoriť úžasné a prosperujúce metropoly.

Hra ponúka:

TECHNICKÁ REVOLÚCIA - Vedecký prielom vo fúznej energii sľubuje revolúciu vo všetkých odvetiach spoločnosti. Nezbytné zdroje izotopov a helium-3 ide v dostatočnom množstve nájsť iba na Mesiaci. Vydajte sa teda do vesmíru a kolonizujte Mesiac v napínavom závode o zdroje a moc.

AŽ KU HVIEZDAM - Šiesty diel v úspešnej strategickej série mieri do vesmíru. Kolonizujte kontinenty na Zemi, budujte základne na Mesiaci a tažte na ňom zdroje, aby ste zo svojích miest urobili obrovské metropole.

NEOBMEDZENÉ STAVANIE - Tisíce hodín hrateľnosti umožní nováčikom v sérii aj skúseným budovateľom stavať obrovské mestá s tisíckami budov. Svoju rastúcu korporáciu budete ovládať na niekoľkých miestach súčasne na Zemi aj na Mesiaci. Hrateľnosť prináša revolučný Session mód, ktorý umožnuje hranie na niekoľko ostrovoch naraz, spojujúcich rôzne regióny. Anno 2205 je najväčšia hra v sérii, ponúkajúca nekonečnú znovu hrateľnosť na 5x väčších ostrovoch, než kedy predtým.

DETAILNÁ GRAFIKA - Nový herný engine ponúka skutočne nádherný dojem veľkoleposti a prináša vysokú úroveň detailov. Vaše mesto ožíva s lietajúcimi autami a viac než miliónom obyvateľov pozdĺž dymiacich tovární, dolov a úžasnej prírody.

Spustím hru Anno 2205?

V prípade, že chcete zistiť minimálnu konfiguráciu, ktorá je potrebná na spustenie tejto hry, alebo priamo otestovať váš počítač, navštívte stránku
www.systemrequirementslab.com/cyri

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0
100% zákazníkov odporúča
5 + zákazníkov už zakúpilo

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.

Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Martin K. (SK)

25.1.2020 15:47 ( 3 dní dozadu)
[Hodnotenie z Digihry]


Jozef B. (SK)

20.1.2020 16:12 ( 8 dní dozadu)
[Hodnotenie z Digihry]

Som novým členom. Krátka doba na komplexné hodnotenie. Emailová komunikácia je dobrá a od objednania hry po úhradu to išlo plynule.

  • Operatívnosť

Matúš K. (SK)

8.1.2020 10:40 ( 20 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • Rýchlosť