Digitálna distribúcia. Aktivačný kľúč k vášmu produktu Vám bude zobrazený vo vašom profile po zaplatení objednávky. Pozor! toto nie je CD. Návod k jednoduchej inštalácii budete mať priamo pri kľúči.

Need for Speed Shift 2 Unleashed

Výrobca: Electronic Arts
Platforma: PC Origin
Dostupnosť: IhneďIhneď
Jazyk: English
Odporúčaný vek: 3+
Dátum vydania: 31.3.2011
4.01
S DPH
Bez DPH: 3.34

Veľmi úspešná séria SHIFT sa vracia na trať pod titulom SHIFT 2 Unleashed , aby fanúšikom motoršportu priniesla tie doteraz najrealistickejšie pretekárske zážitky . V bitkách pretekárov na vlastnej koži zažijete bezkonkurenčné spracovanie fyzickej náročnosti a v určitom ohľade až brutality pilotovanie závodného špeciálu v rýchlostiach cez 300 km / h Až desivo autentická fyzika a model poškodenia tratí a vozov , adrenalínové nočné preteky a verný dojem z jazdy vo vysokej rýchlosti v kombinácii s pohľadom kamery z helmy jazdca vás posadí pevne priamo doprostred akcie . Pri intenzívnych súbojoch o prvenstvo na cieľovej čiare pocítite každú zrážku i nerovnosť na trati .

Spustím hru Need for Speed Shift 2 Unleashed?

V prípade, že chcete zistiť minimálnu konfiguráciu, ktorá je potrebná na spustenie tejto hry, alebo priamo otestovať váš počítač, navštívte stránku
www.systemrequirementslab.com/cyri

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

60%
Hodnotilo 1
100% zákazníkov odporúča
1 + zákazníkov už zakúpilo

Hodnotenia


| |


Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Martin K. (SK)

25.1.2020 15:47 ( 3 dní dozadu)
[Hodnotenie z Digihry]


Jozef B. (SK)

20.1.2020 16:12 ( 8 dní dozadu)
[Hodnotenie z Digihry]

Som novým členom. Krátka doba na komplexné hodnotenie. Emailová komunikácia je dobrá a od objednania hry po úhradu to išlo plynule.

  • Operatívnosť

Matúš K. (SK)

8.1.2020 10:40 ( 20 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • Rýchlosť