Digitálna distribúcia. Aktivačný kľúč k vášmu produktu Vám bude zobrazený vo vašom profile po zaplatení objednávky. Pozor! toto nie je CD. Návod k jednoduchej inštalácii budete mať priamo pri kľúči.

The Ship Complete Pack

Výrobca: Blazing Griffin Ltd.
Platforma: PC Steam
Dostupnosť: Ihneď na stiahnutieIhneď na stiahnutie
Jazyk: English
Odporúčaný vek: 12+
Dátum vydania: 20.11.2006
8.98
S DPH
Bez DPH: 7.48
Digitálna kópia

First person strieľačka The Ship vás zavedie do roku 1920 na rekreačné luxusné loď ( e ) , plávajúce cez všemožné oceány a moria . Bohužiaľ táto pôvodne rekreačnej plavba sa zmení v tú chvíľu , kedy sú pasažieri zavedení do premietajúce miestnosti , kde sa vám zjaví tajomná osoba pán X a prezradí svoje plány . Od tejto chvíle sa musí každý pasažier buďto stať lovcom alebo obetí. Ak to však nesplníte a nevydáte sa do hlbín zákerného zabíjanie na luxusnej lodi , budú vaši príbuzní a rodina zabití . Vy sa teda vrháte do kože jedného pasažiera a máte za úlohu nájsť buď podľa daných informácií svoju obeť a zneškodniť ju ( musíte ale najprv vyzvedaním zistiť , kto to je a kde sa nachádza ) , alebo pôjdete do bitky všetci proti všetkým . A alebo do ďalších módov nachádzajúcich sa v hre . Hra je skôr zameraná na online akciu ( niečo ako Counter - Strike ) , ale môžete sa pustiť aj do singleplayer - kampane , kde vaši obetný baránkovia sú boti ( dajú sa pridať aj do multiplayeru ) . A v neposlednom rade obsahuje aj hra " Tutorial mod " , ktorý vás zoznámi so základnými hernými princípmi .

Spustím hru The Ship Complete Pack?

V prípade, že chcete zistiť minimálnu konfiguráciu, ktorá je potrebná na spustenie tejto hry, alebo priamo otestovať váš počítač, navštívte stránku
www.systemrequirementslab.com/cyri

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0
100% zákazníkov odporúča
1 + zákazníkov už zakúpilo

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.

Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Karol G. (SK)

13.6.2021 01:32 ( 2 dní dozadu)
[Hodnotenie z Digihry]

Zatial len pozitivna skusenost s obchodom, len tak dalej.

  • Jednoduche, lacne, rychle a hlavne bez problemov!
  • Zatial ziadne.

Juraj J. (SK)

12.6.2021 11:14 ( 3 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • Rýchlost vybavenia objednávky
  • Serióznosť

Josef V. (CZ)

12.6.2021 07:36 ( 3 dní dozadu)
[Hodnotenie z Digihry]

Přehledný web, dobré ceny, rychlá platba a okamžité doručení kódu.

  • Ceny
  • Web
  • Rychlost doručení