Digitálna distribúcia. Aktivačný kľúč k vášmu produktu Vám bude zobrazený vo vašom profile po zaplatení objednávky. Pozor! toto nie je CD. Návod k jednoduchej inštalácii budete mať priamo pri kľúči.

Torchlight II

Výrobca: Runic Games
Platforma: PC Steam
Dostupnosť: Ihneď na stiahnutieIhneď na stiahnutie
Jazyk: English
8.58
S DPH
Bez DPH: 7.15
Digitálna kópia

Torchlight je späť . Cenami ovenčené akčné RPG , sa znovu vracia do hráčskych domovov . Hru Torchlight II hráčom sprostredkovávajú tvorcovia takých titulov , ako je Diablo 1 , Diablo 2 , Mythos a Fate - štúdio Runic  . Druhá epizóda príbehu Torchlight ponúka všetko , čo si hráči zamilovali na jeho predchodcovia : svižnú akciu , humor a stovky predmetov , ktoré možno získať . Príbeh si môžete tiež užiť pri online hre so svojimi priateľmi .  Jeden z najdôležitejších prvkov bude predstavovať práve online hranie . V Torchlight II si hráči môžu zážitok z online hry vychutnať úplne zadarmo , objavovať rozsiahle otvorené oblasti , temné kobky a množstvo úplne nových monštier . Spoločne s inými hráčmi budú môcť získavať magické predmety , plniť úlohy a tvoriť nové mapy , pričom počas všetkých ciest je bude sprevádzať systém striedanie dňa , noci a dynamicky sa meniaceho počasia . 

Spustím hru Torchlight II?

V prípade, že chcete zistiť minimálnu konfiguráciu, ktorá je potrebná na spustenie tejto hry, alebo priamo otestovať váš počítač, navštívte stránku
www.systemrequirementslab.com/cyri

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.

Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Alexander S. (SK)

21.9.2020 08:38 ( 3 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

Rychle a bezproblemove vybavenie. Spolahlivy obchod


Jozef J. (SK)

20.9.2020 09:34 ( 4 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

Je to výhoda, že po zaplatení si hru stiahnete a hráte. Nečakate kedy príde, a nie sú žiadne starosti.


Tomáš Š. (SK)

17.9.2020 10:39 ( 7 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • Cena. Rýchlosť a komunikacia