Digitálna distribúcia. Aktivačný kľúč k vášmu produktu Vám bude zobrazený vo vašom profile po zaplatení objednávky. Pozor! toto nie je CD. Návod k jednoduchej inštalácii budete mať priamo pri kľúči.

Sniper: Ghost Warrior 2

Výrobca: Rebellion Developments
Platforma: PC Steam
Dostupnosť: Skladom - do 2 hodínSkladom - do 2 hodín
Jazyk: Czech
Odporúčaný vek: 16+
Dátum vydania: 15.1.2013
2.74
S DPH
Bez DPH: 2.28

Pokračovanie obľúbeného prvého dielu Sniper: Ghost Warrior Vás dostane do výšin. Misie v Sniper: Ghost Warrior 2 sú, vďaka CryENGINE 3, graficky ohromujúce, intenzívnejšie a náročnejšie. Opäť sa oblečiete do hejkala a vydáte sa odstrániť nepriateľa. . Sniper: Ghost Warrior 2 splní Vaše očakávania, spresňuje ovládanie a kombinuje akčné scény so stealth tichosťou pri eliminácii. . Nočné videnie a termovíziu použijete v situáciách s horšou viditeľnosťou. . Do hry boli pridané dopravné prostriedky. . Rozsiahle a rôznorodé územia včetne zastavaných, džunglí, hôr a tundrí. . Realistická balistika závisiaca od prostredia, rýchlosti vetra a jeho smeru, dýchania a vzdialenosti od cieľa. . Odstreľovači nebojujú v skutočnom svete sami a inak to nie je ani v hre Sniper 2. Spolupracujte so svojim spoterom. . Herné prostredie je založené na skutočných lokáciach. . K dispozícii je množstvo verných zbraní - 6 odstreľovačiek, 3 útočných pušiek, guľometov a iných. . Tiché možnosti zabitia Vám umožnujú nepozorovane eliminovať nepriateľa, pri správnom prevedení Vás hra odmení v podobe brutálnych animácií. . Kúskovanie končatín nastane pri použití zbraní vačšieho kalibru.

Spustím hru Sniper: Ghost Warrior 2?

V prípade, že chcete zistiť minimálnu konfiguráciu, ktorá je potrebná na spustenie tejto hry, alebo priamo otestovať váš počítač, navštívte stránku
www.systemrequirementslab.com/cyri

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0
100% zákazníkov odporúča
1 + zákazníkov už zakúpilo

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.

Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Matej Š. (SK)

25.10.2019 15:39 ( 18 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • pohotový

Tomáš Š. (SK)

18.10.2019 06:59 ( 25 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • Cena a rýchlosť

Miro M. (CZ)

17.10.2019 10:12 ( 26 dní dozadu)
[Hodnotenie z Digihry]

Kúpil som zatiaľ 3 hry a všetko fachčí, ako má :-) Super hry, super ceny a super dodanie! Doporučujem!